Tatran Litovel A - tabulky 2021/2022
Veřejný přebor 1. třídy
Celková | ||||||||||
Tým | U | V | R | P | Skóre | B | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Kožušany A | 11 | 9 | 1 | 1 | 127:71 | 39 | |||
2. | Sportklub Štarnov C | 11 | 8 | 2 | 1 | 137:61 | 37 | |||
3. | Tatran Litovel A | 11 | 7 | 1 | 3 | 110:88 | 33 | |||
4. | SPŠ a SOU Uničov A | 10 | 7 | 1 | 2 | 105:75 | 32 | |||
5. | Sokol Náměšť na Hané A | 9 | 5 | 2 | 2 | 101:61 | 26 | |||
6. | Sokol Nový Svět Olomouc A | 11 | 4 | 2 | 5 | 95:103 | 25 | |||
7. | TTC Heyrovského Olomouc A | 11 | 4 | 1 | 6 | 81:117 | 24 | |||
8. | Základna Hnoyland Hnojice B | 11 | 4 | 0 | 7 | 92:106 | 23 | |||
9. | Granitol Moravský Beroun A | 9 | 4 | 1 | 4 | 98:64 | 22 | |||
10. | A | 11 | 3 | 2 | 6 | 81:117 | 22 | |||
11. | Velký Týnec A | 11 | 1 | 1 | 9 | 67:131 | 15 | |||
12. | TJ Velký Újezd A | 10 | 0 | 0 | 10 | 40:140 | 10 |
Doma | ||||||||||
Tým | U | V | R | P | Skóre | B | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Kožušany A | 5 | 5 | 0 | 0 | 67:23 | 20 | |||
2. | Sportklub Štarnov C | 6 | 4 | 1 | 1 | 72:36 | 19 | |||
3. | Tatran Litovel A | 6 | 4 | 0 | 2 | 58:50 | 18 | |||
4. | SPŠ a SOU Uničov A | 5 | 3 | 1 | 1 | 53:37 | 15 | |||
5. | Základna Hnoyland Hnojice B | 6 | 3 | 0 | 3 | 56:52 | 15 | |||
6. | Sokol Náměšť na Hané A | 5 | 2 | 1 | 2 | 47:43 | 12 | |||
7. | Sokol Nový Svět Olomouc A | 5 | 2 | 1 | 2 | 42:48 | 12 | |||
8. | Granitol Moravský Beroun A | 4 | 2 | 1 | 1 | 44:28 | 11 | |||
9. | A | 6 | 1 | 2 | 3 | 37:71 | 11 | |||
10. | TTC Heyrovského Olomouc A | 5 | 1 | 0 | 4 | 27:63 | 8 | |||
11. | Velký Týnec A | 5 | 0 | 0 | 5 | 19:71 | 5 | |||
12. | TJ Velký Újezd A | 5 | 0 | 0 | 5 | 24:66 | 5 |
Venku | ||||||||||
Tým | U | V | R | P | Skóre | B | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Kožušany A | 6 | 4 | 1 | 1 | 60:48 | 19 | |||
2. | Sportklub Štarnov C | 5 | 4 | 1 | 0 | 65:25 | 18 | |||
3. | SPŠ a SOU Uničov A | 5 | 4 | 0 | 1 | 52:38 | 17 | |||
4. | TTC Heyrovského Olomouc A | 6 | 3 | 1 | 2 | 54:54 | 16 | |||
5. | Tatran Litovel A | 5 | 3 | 1 | 1 | 52:38 | 15 | |||
6. | Sokol Náměšť na Hané A | 4 | 3 | 1 | 0 | 54:18 | 14 | |||
7. | Sokol Nový Svět Olomouc A | 6 | 2 | 1 | 3 | 53:55 | 13 | |||
8. | Granitol Moravský Beroun A | 5 | 2 | 0 | 3 | 54:36 | 11 | |||
9. | A | 5 | 2 | 0 | 3 | 44:46 | 11 | |||
10. | Velký Týnec A | 6 | 1 | 1 | 4 | 48:60 | 10 | |||
11. | Základna Hnoyland Hnojice B | 5 | 1 | 0 | 4 | 36:54 | 8 | |||
12. | TJ Velký Újezd A | 5 | 0 | 0 | 5 | 16:74 | 5 |
Podzim | ||||||||||
Tým | U | V | R | P | Skóre | B | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Kožušany A | 11 | 9 | 1 | 1 | 127:71 | 39 | |||
2. | Sportklub Štarnov C | 11 | 8 | 2 | 1 | 137:61 | 37 | |||
3. | Tatran Litovel A | 11 | 7 | 1 | 3 | 110:88 | 33 | |||
4. | SPŠ a SOU Uničov A | 10 | 7 | 1 | 2 | 105:75 | 32 | |||
5. | Sokol Náměšť na Hané A | 9 | 5 | 2 | 2 | 101:61 | 26 | |||
6. | Sokol Nový Svět Olomouc A | 11 | 4 | 2 | 5 | 95:103 | 25 | |||
7. | TTC Heyrovského Olomouc A | 11 | 4 | 1 | 6 | 81:117 | 24 | |||
8. | Základna Hnoyland Hnojice B | 11 | 4 | 0 | 7 | 92:106 | 23 | |||
9. | Granitol Moravský Beroun A | 9 | 4 | 1 | 4 | 98:64 | 22 | |||
10. | A | 11 | 3 | 2 | 6 | 81:117 | 22 | |||
11. | Velký Týnec A | 11 | 1 | 1 | 9 | 67:131 | 15 | |||
12. | TJ Velký Újezd A | 10 | 0 | 0 | 10 | 40:140 | 10 |