Tatran Litovel B - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Veřejný přebor 4. třídy

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4001 29.9. Sokol Náměšť n.H. C Sokol Dub n.M. A 7:11 (29:37)
VP4002 29.9. TJ Velký Újezd C Sokol Nový Svět OL C 2:16 (10:52)
VP4003 29.9. Hlušovice A Hlušovice B 13:5 (44:23)
VP4004 29.9. Senice na Hané B Velký Týnec B 9:9 (31:31)
VP4005 29.9. Sokol Šternberk C Z. Hnoyland Hnojice C 17:1 (53:10)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4006 6.10. Tatran Litovel B Z. Hnoyland Hnojice C 5:13 (21:42)
VP4007 6.10. Velký Týnec B Sokol Šternberk C 6:12 (29:39)
VP4008 6.10. Hlušovice B Senice na Hané B 8:10 (32:36)
VP4009 6.10. Sokol Nový Svět OL C Hlušovice A 9:9 (37:42)
VP4010 6.10. Sokol Dub n.M. A TJ Velký Újezd C 12:6 (40:25)
VP4011 6.10. Sokol Neředín G Sokol Náměšť n.H. C 11:7 (38:34)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4012 13.10. TJ Velký Újezd C Sokol Neředín G 3:15 (17:49)
VP4013 13.10. Hlušovice A Sokol Dub n.M. A 8:10 (35:32)
VP4014 13.10. Senice na Hané B Sokol Nový Svět OL C 12:6 (42:34)
VP4015 13.10. Sokol Šternberk C Hlušovice B 14:4 (45:20)
VP4016 13.10. Tatran Litovel B Velký Týnec B 5:13 (18:41)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4017 20.10. Hlušovice B Tatran Litovel B 14:4 (46:21)
VP4018 20.10. Sokol Nový Svět OL C Sokol Šternberk C 6:12 (28:46)
VP4019 20.10. Sokol Dub n.M. A Senice na Hané B 4:14 (19:45)
VP4020 20.10. Sokol Neředín G Hlušovice A 6:12 (26:40)
VP4021 20.10. Sokol Náměšť n.H. C TJ Velký Újezd C 16:2 (49:13)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4022 27.10. Hlušovice A Sokol Náměšť n.H. C 14:4 (46:21)
VP4023 27.10. Senice na Hané B Sokol Neředín G 7:11 (31:40)
VP4024 27.10. Sokol Šternberk C Sokol Dub n.M. A 11:7 (37:28)
VP4025 27.10. Tatran Litovel B Sokol Nový Svět OL C 4:14 (15:47)
VP4026 27.10. Velký Týnec B Z. Hnoyland Hnojice C 11:7 (38:28)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4027 3.11. Hlušovice B Z. Hnoyland Hnojice C 15:3 (48:18)
VP4028 3.11. Sokol Dub n.M. A Tatran Litovel B 8:10 (28:36)
VP4029 3.11. Sokol Neředín G Sokol Šternberk C 5:13 (23:44)
VP4030 3.11. Sokol Náměšť n.H. C Senice na Hané B 6:12 (28:41)
VP4031 3.11. TJ Velký Újezd C Hlušovice A 3:15 (19:50)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4032 10.11. Senice na Hané B TJ Velký Újezd C 7:11 (35:37)
VP4033 10.11. Sokol Šternberk C Sokol Náměšť n.H. C 13:5 (46:22)
VP4034 10.11. Tatran Litovel B Sokol Neředín G 9:9 (34:34)
VP4035 10.11. Sokol Nový Svět OL C Z. Hnoyland Hnojice C 17:1 (52:12)
VP4036 10.11. Velký Týnec B Hlušovice B 14:4 (43:23)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4037 17.11. Sokol Nový Svět OL C Velký Týnec B 17:1 (52:7)
VP4038 17.11. Sokol Dub n.M. A Z. Hnoyland Hnojice C 11:7 (37:30)
VP4039 17.11. Sokol Náměšť n.H. C Tatran Litovel B 12:6 (41:24)
VP4040 17.11. TJ Velký Újezd C Sokol Šternberk C 2:16 (14:51)
VP4041 17.11. Hlušovice A Senice na Hané B 8:10 (37:36)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4042 24.11. Sokol Šternberk C Hlušovice A 12:6 (42:23)
VP4043 24.11. Tatran Litovel B TJ Velký Újezd C 14:4 (47:17)
VP4044 24.11. Sokol Neředín G Z. Hnoyland Hnojice C 10:8 (40:28)
VP4045 24.11. Velký Týnec B Sokol Dub n.M. A 13:5 (42:24)
VP4046 24.11. Hlušovice B Sokol Nový Svět OL C 3:15 (19:49)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4047 1.12. Sokol Dub n.M. A Hlušovice B 11:7 (38:25)
VP4048 1.12. Sokol Neředín G Velký Týnec B 5:13 (21:45)
VP4049 1.12. Sokol Náměšť n.H. C Z. Hnoyland Hnojice C 11:7 (39:27)
VP4050 1.12. Senice na Hané B Sokol Šternberk C 8:10 (29:39)
VP4051 1.12. Hlušovice A Tatran Litovel B 17:1 (53:14)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4053 8.12. TJ Velký Újezd C Z. Hnoyland Hnojice C 13:5 (42:23)
VP4054 8.12. Velký Týnec B Sokol Náměšť n.H. C 4:14 (21:47)
VP4139 8.11. Tatran Litovel B Senice na Hané B 13:5 (43:22)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4055 15.12. Hlušovice B Sokol Neředín G 11:7 (38:25)
VP4055 15.12. Sokol Neředín G Sokol Nový Svět OL C 4:14 (17:45)
VP4056 15.12. Sokol Nový Svět OL C Sokol Dub n.M. A 9:9 (30:36)
VP4056 15.12. Sokol Náměšť n.H. C Hlušovice B 9:9 (38:35)
VP4057 15.12. TJ Velký Újezd C Velký Týnec B 8:10 (29:37)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4065 22.12. Sokol Nový Svět OL C Sokol Náměšť n.H. C 11:7 (39:33)
VP4066 22.12. Sokol Dub n.M. A Sokol Neředín G 9:9 (36:32)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4067 5.1. Sokol Dub n.M. A Sokol Náměšť n.H. C 9:9 (30:33)
VP4068 5.1. Sokol Nový Svět OL C TJ Velký Újezd C 18:0 (54:7)
VP4069 5.1. Hlušovice B Hlušovice A 7:11 (28:38)
VP4070 5.1. Velký Týnec B Senice na Hané B 5:13 (17:42)
VP4071 5.1. Z. Hnoyland Hnojice C Sokol Šternberk C 10:8 (33:31)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4072 12.1. Z. Hnoyland Hnojice C Tatran Litovel B 11:7 (42:29)
VP4073 12.1. Sokol Šternberk C Velký Týnec B 16:2 (48:11)
VP4074 12.1. Senice na Hané B Hlušovice B 14:4 (45:21)
VP4075 12.1. Hlušovice A Sokol Nový Svět OL C 5:13 (32:43)
VP4076 12.1. TJ Velký Újezd C Sokol Dub n.M. A 12:6 (39:24)
VP4077 12.1. Sokol Náměšť n.H. C Sokol Neředín G 14:4 (44:25)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4078 19.1. Sokol Neředín G TJ Velký Újezd C 2:16 (22:51)
VP4079 19.1. Sokol Dub n.M. A Hlušovice A 9:9 (34:37)
VP4080 19.1. Sokol Nový Svět OL C Senice na Hané B 16:2 (50:14)
VP4081 19.1. Hlušovice B Sokol Šternberk C 9:9 (33:33)
VP4082 19.1. Velký Týnec B Tatran Litovel B 6:12 (28:37)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4083 26.1. Tatran Litovel B Hlušovice B 5:13 (21:44)
VP4084 26.1. Sokol Šternberk C Sokol Nový Svět OL C 6:12 (37:39)
VP4085 26.1. Senice na Hané B Sokol Dub n.M. A
VP4086 26.1. Hlušovice A Sokol Neředín G 13:5 (43:23)
VP4087 26.1. TJ Velký Újezd C Sokol Náměšť n.H. C 3:15 (20:49)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4088 2.2. Sokol Náměšť n.H. C Hlušovice A 6:12 (29:44)
VP4089 2.2. Sokol Neředín G Senice na Hané B 11:7 (38:33)
VP4090 2.2. Sokol Dub n.M. A Sokol Šternberk C 0:18 (2:54)
VP4091 2.2. Sokol Nový Svět OL C Tatran Litovel B 13:5 (42:18)
VP4092 2.2. Z. Hnoyland Hnojice C Velký Týnec B 5:13 (26:41)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4093 16.2. Z. Hnoyland Hnojice C Hlušovice B 5:13 (20:44)
VP4094 16.2. Tatran Litovel B Sokol Dub n.M. A 12:6 (42:25)
VP4095 16.2. Sokol Šternberk C Sokol Neředín G 13:5 (45:23)
VP4096 16.2. Senice na Hané B Sokol Náměšť n.H. C 10:8 (38:29)
VP4097 16.2. Hlušovice A TJ Velký Újezd C 16:2 (51:18)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP4098 23.2. TJ Velký Újezd C Senice na Hané B
VP4099 23.2. Sokol Náměšť n.H. C Sokol Šternberk C
VP4100 23.2. Sokol Neředín G Tatran Litovel B
VP4101 23.2. Z. Hnoyland Hnojice C Sokol Nový Svět OL C
VP4102 23.2. Hlušovice B Velký Týnec B

Regionální přebor

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP01 23.11. Tatran Litovel Sokol Křelov 5:5 (20:19)
RP02 23.11. RS Bystrovany Sokol Křelov 7:3 (18:7)
RP03 23.11. Granitol Moravský Beroun Tatran Litovel 6:4 (22:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP04 23.11. Základna Hnoyland Hnojice Granitol Moravský Beroun 8:2 (21:9)
RP05 23.11. Tatran Litovel RS Bystrovany 3:7 (6:19)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP06 23.11. RS Bystrovany Základna Hnoyland Hnojice 3:7 (9:18)
RP07 23.11. Sokol Křelov Granitol Moravský Beroun 3:7 (10:19)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP08 23.11. Granitol Moravský Beroun RS Bystrovany 4:6 (14:19)
RP09 23.11. Sokol Křelov Základna Hnoyland Hnojice 0:10 (0:18)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP10 7.3. TJ Sokol Náklo Základna Hnoyland Hnojice 0:10 (0:18)
RP11 7.3. Sokol Křelov Tatran Litovel 3:7 (6:21)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP12 7.3. RS Bystrovany Tatran Litovel 3:7 (5:18)
RP13 7.3. Granitol Moravský Beroun TJ Sokol Náklo 7:3 (18:7)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP14 7.3. TJ Sokol Náklo Sokol Křelov 6:4 (19:15)
RP15 7.3. Granitol Moravský Beroun Základna Hnoyland Hnojice 1:9 (9:20)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP16 7.3. Tatran Litovel TJ Sokol Náklo 8:2 (20:6)
RP17 7.3. Základna Hnoyland Hnojice RS Bystrovany 7:3 (19:10)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
RP18 7.3. TJ Sokol Náklo RS Bystrovany 4:6 (12:19)
RP19 7.3. Granitol Moravský Beroun Sokol Křelov 7:3 (18:6)

Krátce

16.12.2020 -
Od pátku 18. 12. 2020 do odvolání se nebudou konat tréninky z důvodu vládních opatření.
12.10.2020 -
Od 12. 10. 2020 až do odvolání se nebudou konat tréninky, zápasy ani turnaje z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci Covid-19.
9.10.2020 -
Z důvodu konání druhého kola senátních voleb v pátek 9. 10. 2020 nebude trénink.
3.9.2020 -
Zdravíme ve školním roce 2020/2021. První trénink bude v pátek 4. 9. 2020 v 16:30. Jako vždy na sokolovně v Litovli. Těšíme se na vás.
23.6.2020 -
Ve středu 24. 6. 2020 bude poslední trénink ve školním roce 2019/2020. Po letních prázdninách se budeme těšit na další sezónu.
20.5.2020 -
Dnes 20. 5. 2020 po dlouhé pauze začínáme opět trénovat. Abychom dodrželi pravidlo rozestupů 2 m, je mládež rozdělena do dvou skupin. Každá z těchto skupin bude mít trénink 45 minut. Pokud je to možné, měl by každý dojít už převlečený do sportovního oblečení.
11.3.2020 -
Rada města Litovel rozhodla, že všechny sportovní akce včetně tréninků a zápasů jsou do odvolání zrušeny.
2.1.2020 -
Šťastný nový rok! První trénink v roce 2020 bude v pátek 3. 1. 2020.
8.11.2019 -
I v pátek 8. 11. 2019 odpadá trénink dospělých z důvodu probíhajícího divadelního představení.
1.11.2019 -
V pátek 1. 11. 2019 odpadá trénink dospělých z důvodu probíhajícího divadelního představení.

Utkání

Partneři: