Tatran Litovel B - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Veřejný přebor 3. třídy

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3001 3.10. 10:00 TJ Kožušany C Sokol Neředín F 17:1 (52:11)
VP3002 3.10. 10:00 Sportklub Štarnov E Granitol Moravský Beroun B 10:8 (40:34)
VP3003 3.10. 10:00 Sokol Majetín A Hlušovice A 5:13 (23:44)
VP3004 3.10. 10:00 Lutín B Senice na Hané B 14:4 (46:24)
VP3005 3.10. 10:00 Tatran Litovel B Bělkovice A 13:5 (44:23)
VP3006 3.10. 10:00 Velký Týnec B Sokol Nový Svět Olomouc C 7:11 (26:36)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3007 10.10. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Sokol Neředín F 8:10 (31:40)
VP3008 10.10. 10:00 Bělkovice A Velký Týnec B 17:1 (53:14)
VP3009 10.10. 10:00 Senice na Hané B Tatran Litovel B 7:11 (30:44)
VP3010 10.10. 10:00 Hlušovice A Lutín B 9:9 (32:31)
VP3011 10.10. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Sokol Majetín A 12:5 (40:23)
VP3012 10.10. 10:00 TJ Kožušany C Sportklub Štarnov E 10:8 (36:33)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3013 17.10. 10:00 Sokol Neředín F Sportklub Štarnov E 4:14 (23:44)
VP3014 17.10. 10:00 Sokol Majetín A TJ Kožušany C 5:13 (22:41)
VP3015 17.10. 10:00 Lutín B Granitol Moravský Beroun B 4:14 (22:46)
VP3016 17.10. 10:00 Tatran Litovel B Hlušovice A 6:12 (25:42)
VP3017 17.10. 10:00 Velký Týnec B Senice na Hané B 7:11 (28:39)
VP3018 17.10. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Bělkovice A 7:11 (28:37)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3019 24.10. 10:00 Bělkovice A Sokol Neředín F
VP3020 24.10. 10:00 Senice na Hané B Sokol Nový Svět Olomouc C 9:9 (36:34)
VP3021 24.10. 10:00 Hlušovice A Velký Týnec B 12:6 (43:22)
VP3022 24.10. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Tatran Litovel B 11:7 (39:32)
VP3023 24.10. 10:00 TJ Kožušany C Lutín B 15:3 (49:15)
VP3024 24.10. 10:00 Sportklub Štarnov E Sokol Majetín A 15:3 (50:22)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3025 31.10. 10:00 Sokol Neředín F Sokol Majetín A
VP3026 31.10. 10:00 Lutín B Sportklub Štarnov E
VP3027 31.10. 10:00 Tatran Litovel B TJ Kožušany C
VP3028 31.10. 10:00 Velký Týnec B Granitol Moravský Beroun B
VP3029 31.10. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Hlušovice A
VP3030 31.10. 10:00 Bělkovice A Senice na Hané B

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3031 7.11. 10:00 Senice na Hané B Sokol Neředín F
VP3032 7.11. 10:00 Hlušovice A Bělkovice A
VP3033 7.11. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Sokol Nový Svět Olomouc C
VP3034 7.11. 10:00 TJ Kožušany C Velký Týnec B
VP3035 7.11. 10:00 Sportklub Štarnov E Tatran Litovel B
VP3036 7.11. 10:00 Sokol Majetín A Lutín B

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3037 14.11. 10:00 Sokol Neředín F Lutín B
VP3038 14.11. 10:00 Tatran Litovel B Sokol Majetín A
VP3039 14.11. 10:00 Velký Týnec B Sportklub Štarnov E
VP3040 14.11. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C TJ Kožušany C
VP3041 14.11. 10:00 Bělkovice A Granitol Moravský Beroun B
VP3042 14.11. 10:00 Senice na Hané B Hlušovice A

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3043 21.11. 10:00 Hlušovice A Sokol Neředín F
VP3044 21.11. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Senice na Hané B
VP3045 21.11. 10:00 TJ Kožušany C Bělkovice A
VP3046 21.11. 10:00 Sportklub Štarnov E Sokol Nový Svět Olomouc C
VP3047 21.11. 10:00 Sokol Majetín A Velký Týnec B
VP3048 21.11. 10:00 Lutín B Tatran Litovel B

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3049 28.11. 10:00 Sokol Neředín F Tatran Litovel B
VP3050 28.11. 10:00 Velký Týnec B Lutín B
VP3051 28.11. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Sokol Majetín A
VP3052 28.11. 10:00 Bělkovice A Sportklub Štarnov E
VP3053 28.11. 10:00 Senice na Hané B TJ Kožušany C
VP3054 28.11. 10:00 Hlušovice A Granitol Moravský Beroun B

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3055 5.12. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Sokol Neředín F
VP3056 5.12. 10:00 TJ Kožušany C Hlušovice A
VP3057 5.12. 10:00 Sportklub Štarnov E Senice na Hané B
VP3058 5.12. 10:00 Sokol Majetín A Bělkovice A
VP3059 5.12. 10:00 Lutín B Sokol Nový Svět Olomouc C
VP3060 5.12. 10:00 Tatran Litovel B Velký Týnec B

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3061 12.12. 10:00 Sokol Neředín F Velký Týnec B
VP3062 12.12. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Tatran Litovel B
VP3063 12.12. 10:00 Bělkovice A Lutín B
VP3064 12.12. 10:00 Senice na Hané B Sokol Majetín A
VP3065 12.12. 10:00 Hlušovice A Sportklub Štarnov E
VP3066 12.12. 10:00 Granitol Moravský Beroun B TJ Kožušany C

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3067 9.1. 10:00 Sokol Neředín F TJ Kožušany C
VP3068 9.1. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Sportklub Štarnov E
VP3069 9.1. 10:00 Hlušovice A Sokol Majetín A
VP3070 9.1. 10:00 Senice na Hané B Lutín B
VP3071 9.1. 10:00 Bělkovice A Tatran Litovel B
VP3072 9.1. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Velký Týnec B

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3073 16.1. 10:00 Sokol Neředín F Sokol Nový Svět Olomouc C
VP3074 16.1. 10:00 Velký Týnec B Bělkovice A
VP3075 16.1. 10:00 Tatran Litovel B Senice na Hané B
VP3076 16.1. 10:00 Lutín B Hlušovice A
VP3077 16.1. 10:00 Sokol Majetín A Granitol Moravský Beroun B
VP3078 16.1. 10:00 Sportklub Štarnov E TJ Kožušany C

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3079 23.1. 10:00 Sportklub Štarnov E Sokol Neředín F
VP3080 23.1. 10:00 TJ Kožušany C Sokol Majetín A
VP3081 23.1. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Lutín B
VP3082 23.1. 10:00 Hlušovice A Tatran Litovel B
VP3083 23.1. 10:00 Senice na Hané B Velký Týnec B
VP3084 23.1. 10:00 Bělkovice A Sokol Nový Svět Olomouc C

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3085 30.1. 10:00 Sokol Neředín F Bělkovice A
VP3086 30.1. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Senice na Hané B
VP3087 30.1. 10:00 Velký Týnec B Hlušovice A
VP3088 30.1. 10:00 Tatran Litovel B Granitol Moravský Beroun B
VP3089 30.1. 10:00 Lutín B TJ Kožušany C
VP3090 30.1. 10:00 Sokol Majetín A Sportklub Štarnov E

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3091 6.2. 10:00 Sokol Majetín A Sokol Neředín F
VP3092 6.2. 10:00 Sportklub Štarnov E Lutín B
VP3093 6.2. 10:00 TJ Kožušany C Tatran Litovel B
VP3094 6.2. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Velký Týnec B
VP3095 6.2. 10:00 Hlušovice A Sokol Nový Svět Olomouc C
VP3096 6.2. 10:00 Senice na Hané B Bělkovice A

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3097 13.2. 10:00 Sokol Neředín F Senice na Hané B
VP3098 13.2. 10:00 Bělkovice A Hlušovice A
VP3099 13.2. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Granitol Moravský Beroun B
VP3100 13.2. 10:00 Velký Týnec B TJ Kožušany C
VP3101 13.2. 10:00 Tatran Litovel B Sportklub Štarnov E
VP3102 13.2. 10:00 Lutín B Sokol Majetín A

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3103 20.2. 10:00 Lutín B Sokol Neředín F
VP3104 20.2. 10:00 Sokol Majetín A Tatran Litovel B
VP3105 20.2. 10:00 Sportklub Štarnov E Velký Týnec B
VP3106 20.2. 10:00 TJ Kožušany C Sokol Nový Svět Olomouc C
VP3107 20.2. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Bělkovice A
VP3108 20.2. 10:00 Hlušovice A Senice na Hané B

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3109 6.3. 10:00 Sokol Neředín F Hlušovice A
VP3110 6.3. 10:00 Senice na Hané B Granitol Moravský Beroun B
VP3111 6.3. 10:00 Bělkovice A TJ Kožušany C
VP3112 6.3. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Sportklub Štarnov E
VP3113 6.3. 10:00 Velký Týnec B Sokol Majetín A
VP3114 6.3. 10:00 Tatran Litovel B Lutín B

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3115 13.3. 10:00 Tatran Litovel B Sokol Neředín F
VP3116 13.3. 10:00 Lutín B Velký Týnec B
VP3117 13.3. 10:00 Sokol Majetín A Sokol Nový Svět Olomouc C
VP3118 13.3. 10:00 Sportklub Štarnov E Bělkovice A
VP3119 13.3. 10:00 TJ Kožušany C Senice na Hané B
VP3120 13.3. 10:00 Granitol Moravský Beroun B Hlušovice A

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3121 20.3. 10:00 Sokol Neředín F Granitol Moravský Beroun B
VP3122 20.3. 10:00 Hlušovice A TJ Kožušany C
VP3123 20.3. 10:00 Senice na Hané B Sportklub Štarnov E
VP3124 20.3. 10:00 Bělkovice A Sokol Majetín A
VP3125 20.3. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc C Lutín B
VP3126 20.3. 10:00 Velký Týnec B Tatran Litovel B

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP3127 27.3. 10:00 Velký Týnec B Sokol Neředín F
VP3128 27.3. 10:00 Tatran Litovel B Sokol Nový Svět Olomouc C
VP3129 27.3. 10:00 Lutín B Bělkovice A
VP3130 27.3. 10:00 Sokol Majetín A Senice na Hané B
VP3131 27.3. 10:00 Sportklub Štarnov E Hlušovice A
VP3132 27.3. 10:00 TJ Kožušany C Granitol Moravský Beroun B

Krátce

16.12.2020 -
Od pátku 18. 12. 2020 do odvolání se nebudou konat tréninky z důvodu vládních opatření.
12.10.2020 -
Od 12. 10. 2020 až do odvolání se nebudou konat tréninky, zápasy ani turnaje z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci Covid-19.
9.10.2020 -
Z důvodu konání druhého kola senátních voleb v pátek 9. 10. 2020 nebude trénink.
3.9.2020 -
Zdravíme ve školním roce 2020/2021. První trénink bude v pátek 4. 9. 2020 v 16:30. Jako vždy na sokolovně v Litovli. Těšíme se na vás.
23.6.2020 -
Ve středu 24. 6. 2020 bude poslední trénink ve školním roce 2019/2020. Po letních prázdninách se budeme těšit na další sezónu.
20.5.2020 -
Dnes 20. 5. 2020 po dlouhé pauze začínáme opět trénovat. Abychom dodrželi pravidlo rozestupů 2 m, je mládež rozdělena do dvou skupin. Každá z těchto skupin bude mít trénink 45 minut. Pokud je to možné, měl by každý dojít už převlečený do sportovního oblečení.
11.3.2020 -
Rada města Litovel rozhodla, že všechny sportovní akce včetně tréninků a zápasů jsou do odvolání zrušeny.
2.1.2020 -
Šťastný nový rok! První trénink v roce 2020 bude v pátek 3. 1. 2020.
8.11.2019 -
I v pátek 8. 11. 2019 odpadá trénink dospělých z důvodu probíhajícího divadelního představení.
1.11.2019 -
V pátek 1. 11. 2019 odpadá trénink dospělých z důvodu probíhajícího divadelního představení.

Partneři: