Tatran Litovel A - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Veřejný přebor 1. třídy

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1001 29.9. SPŠ a SOU Uničov A Tatran Litovel A 9:9 (34:33)
VP1002 29.9. Granitol Mor. Beroun A TTC Heyrovského OL A 15:3 (47:16)
VP1003 29.9. TJ Kožušany A Sokol Křelov A 12:6 (41:30)
VP1004 29.9. Sokol Nový Svět OL A TJ Velký Újezd A 15:3 (47:19)
VP1005 29.9. Sokol Grygov A Z.Hnoyland Hnojice A 6:12 (34:43)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1006 6.10. Tatran Litovel A Sokol Grygov A 9:9 (37:34)
VP1007 6.10. Sokol Náměšť n.H. A Z.Hnoyland Hnojice A 11:7 (39:27)
VP1008 6.10. Sportklub Štarnov C Sokol Nový Svět OL A 11:7 (43:36)
VP1009 6.10. TTC Heyrovského OL A TJ Kožušany A 10:8 (41:36)
VP1010 6.10. SPŠ a SOU Uničov A Granitol Mor. Beroun A 5:13 (25:45)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1011 13.10. Granitol Mor. Beroun A Tatran Litovel A 10:8 (40:32)
VP1012 13.10. TJ Kožušany A SPŠ a SOU Uničov A 4:14 (25:47)
VP1013 13.10. Sokol Nový Svět OL A Sokol Křelov A 15:3 (49:26)
VP1014 13.10. TJ Velký Újezd A Z.Hnoyland Hnojice A 2:16 (16:49)
VP1015 13.10. Sokol Grygov A Sokol Náměšť n.H. A 7:11 (26:39)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1016 20.10. Tatran Litovel A Sokol Náměšť n.H. A 10:8 (35:34)
VP1017 20.10. TJ Velký Újezd A Sokol Grygov A 5:13 (25:44)
VP1018 20.10. Sportklub Štarnov C Z.Hnoyland Hnojice A 14:4 (44:26)
VP1019 20.10. TTC Heyrovského OL A Sokol Nový Svět OL A 10:8 (38:32)
VP1020 20.10. Granitol Mor. Beroun A TJ Kožušany A 8:10 (33:37)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1021 27.10. TJ Kožušany A Tatran Litovel A 10:8 (36:33)
VP1022 27.10. Sokol Nový Svět OL A SPŠ a SOU Uničov A 10:8 (37:33)
VP1023 27.10. Sokol Křelov A Z.Hnoyland Hnojice A 13:5 (45:24)
VP1024 27.10. Sokol Grygov A Sportklub Štarnov C 8:10 (36:38)
VP1025 27.10. Sokol Náměšť n.H. A TJ Velký Újezd A 16:2 (50:20)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1026 3.11. Tatran Litovel A TJ Velký Újezd A 13:5 (45:21)
VP1027 3.11. Sportklub Štarnov C Sokol Náměšť n.H. A 8:10 (40:39)
VP1028 3.11. Sokol Křelov A Sokol Grygov A 11:7 (40:27)
VP1029 3.11. TTC Heyrovského OL A Z.Hnoyland Hnojice A 11:7 (39:31)
VP1030 3.11. Granitol Mor. Beroun A Sokol Nový Svět OL A 12:4 (39:25)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1031 10.11. Sokol Nový Svět OL A TJ Kožušany A 10:8 (40:34)
VP1032 10.11. SPŠ a SOU Uničov A Z.Hnoyland Hnojice A 7:11 (30:40)
VP1033 10.11. Sokol Grygov A TTC Heyrovského OL A 10:8 (39:34)
VP1034 10.11. Sokol Náměšť n.H. A Sokol Křelov A 13:4 (44:19)
VP1035 10.11. TJ Velký Újezd A Sportklub Štarnov C 3:15 (17:48)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1036 17.11. Tatran Litovel A Sportklub Štarnov C 6:12 (28:44)
VP1037 17.11. Sokol Křelov A TJ Velký Újezd A
VP1038 17.11. TTC Heyrovského OL A Sokol Náměšť n.H. A 11:7 (42:31)
VP1039 17.11. SPŠ a SOU Uničov A Sokol Grygov A 12:6 (42:25)
VP1040 17.11. Granitol Mor. Beroun A Z.Hnoyland Hnojice A 10:6 (32:31)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1041 24.11. Sokol Nový Svět OL A Tatran Litovel A 12:6 (45:23)
VP1042 24.11. TJ Kožušany A Z.Hnoyland Hnojice A 9:9 (37:37)
VP1043 24.11. Sokol Grygov A Granitol Mor. Beroun A 7:11 (35:36)
VP1044 24.11. Sokol Náměšť n.H. A SPŠ a SOU Uničov A 11:7 (42:32)
VP1045 24.11. TJ Velký Újezd A TTC Heyrovského OL A 2:16 (18:49)
VP1046 24.11. Sportklub Štarnov C Sokol Křelov A 13:5 (43:23)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1047 1.12. Tatran Litovel A Sokol Křelov A 8:10 (35:37)
VP1048 1.12. TTC Heyrovského OL A Sportklub Štarnov C 10:8 (40:36)
VP1049 1.12. SPŠ a SOU Uničov A TJ Velký Újezd A 14:4 (43:14)
VP1050 1.12. Granitol Mor. Beroun A Sokol Náměšť n.H. A 18:0 k. (54:0)
VP1051 1.12. TJ Kožušany A Sokol Grygov A 11:7 (41:31)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1052 8.12. Sokol Nový Svět OL A Z.Hnoyland Hnojice A 11:7 (41:34)
VP1053 8.12. Sokol Náměšť n.H. A TJ Kožušany A 11:7 (37:30)
VP1054 8.12. TJ Velký Újezd A Granitol Mor. Beroun A 0:18 (0:54)
VP1055 8.12. Sportklub Štarnov C SPŠ a SOU Uničov A 12:6 (42:24)
VP1056 8.12. Sokol Křelov A TTC Heyrovského OL A 12:6 (41:30)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1057 15.12. Tatran Litovel A TTC Heyrovského OL A 12:6 (40:27)
VP1058 15.12. SPŠ a SOU Uničov A Sokol Křelov A 10:8 (39:32)
VP1059 15.12. Granitol Mor. Beroun A Sportklub Štarnov C 12:6 (40:29)
VP1060 15.12. TJ Kožušany A TJ Velký Újezd A 14:4 (47:22)
VP1061 15.12. Sokol Nový Svět OL A Sokol Grygov A 10:8 (38:31)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1062 22.12. Tatran Litovel A Z.Hnoyland Hnojice A 13:5 (43:25)
VP1063 22.12. Sokol Náměšť n.H. A Sokol Nový Svět OL A 9:9 (37:36)
VP1064 22.12. Sportklub Štarnov C TJ Kožušany A 10:8 (37:34)
VP1065 22.12. Sokol Křelov A Granitol Mor. Beroun A 6:11 (27:39)
VP1066 22.12. TTC Heyrovského OL A SPŠ a SOU Uničov A 8:10 (33:34)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1067 5.1. Tatran Litovel A SPŠ a SOU Uničov A 7:11 (29:40)
VP1068 5.1. TTC Heyrovského OL A Granitol Mor. Beroun A 8:10 (34:36)
VP1069 5.1. Sokol Křelov A TJ Kožušany A 12:6 (42:30)
VP1070 5.1. TJ Velký Újezd A Sokol Nový Svět OL A 4:14 (26:47)
VP1071 5.1. Z.Hnoyland Hnojice A Sokol Grygov A 6:12 (28:41)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1072 10.12. Sokol Grygov A Tatran Litovel A 11:7 (29:40)
VP1073 12.12. Z.Hnoyland Hnojice A Sokol Náměšť n.H. A 10:8 (39:33)
VP1074 12.12. Sokol Nový Svět OL A Sportklub Štarnov C 8:10 (33:36)
VP1075 12.12. TJ Kožušany A TTC Heyrovského OL A 14:4 (49:24)
VP1076 12.12. Granitol Mor. Beroun A SPŠ a SOU Uničov A 10:8 (35:30)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1077 19.1. Tatran Litovel A Granitol Mor. Beroun A 7:11 (30:41)
VP1078 19.1. SPŠ a SOU Uničov A TJ Kožušany A 15:3 (47:23)
VP1079 19.1. Sokol Křelov A Sokol Nový Svět OL A 7:11 (31:40)
VP1080 19.1. Z.Hnoyland Hnojice A TJ Velký Újezd A 16:2 (50:15)
VP1081 19.1. Sokol Náměšť n.H. A Sokol Grygov A 11:7 (41:25)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1082 26.1. Sokol Náměšť n.H. A Tatran Litovel A 13:5 (42:24)
VP1083 26.1. Sokol Grygov A TJ Velký Újezd A 15:3 (46:23)
VP1084 26.1. Z.Hnoyland Hnojice A Sportklub Štarnov C 4:14 (24:48)
VP1085 26.1. Sokol Nový Svět OL A TTC Heyrovského OL A 15:3 (46:19)
VP1086 26.1. TJ Kožušany A Granitol Mor. Beroun A 12:6 (45:24)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1087 2.2. Tatran Litovel A TJ Kožušany A 10:8 (33:40)
VP1088 2.2. SPŠ a SOU Uničov A Sokol Nový Svět OL A 5:13 (30:43)
VP1089 2.2. Z.Hnoyland Hnojice A Sokol Křelov A 6:12 (30:42)
VP1090 2.2. Sportklub Štarnov C Sokol Grygov A 13:5 (43:29)
VP1091 2.2. TJ Velký Újezd A Sokol Náměšť n.H. A 7:11 (27:40)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1092 16.2. TJ Velký Újezd A Tatran Litovel A 5:13 (20:44)
VP1093 16.2. Sokol Náměšť n.H. A Sportklub Štarnov C 8:10 (35:36)
VP1094 16.2. Sokol Grygov A Sokol Křelov A
VP1095 16.2. Z.Hnoyland Hnojice A TTC Heyrovského OL A
VP1096 16.2. Sokol Nový Svět OL A Granitol Mor. Beroun A 10:8 (42:31)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1097 23.2. TJ Kožušany A Sokol Nový Svět OL A 10:8 (37:32)
VP1098 23.2. Z.Hnoyland Hnojice A SPŠ a SOU Uničov A 8:10 (32:37)
VP1099 23.2. TTC Heyrovského OL A Sokol Grygov A 11:7 (40:32)
VP1100 23.2. Sokol Křelov A Sokol Náměšť n.H. A 6:11 (30:40)
VP1101 23.2. Sportklub Štarnov C TJ Velký Újezd A 17:1 (52:12)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1102 1.3. Sportklub Štarnov C Tatran Litovel A 15:3 (48:22)
VP1103 1.3. TJ Velký Újezd A Sokol Křelov A 8:10 (27:37)
VP1104 1.3. Sokol Náměšť n.H. A TTC Heyrovského OL A 12:6 (43:24)
VP1105 1.3. Sokol Grygov A SPŠ a SOU Uničov A 13:5 (41:30)
VP1106 1.3. Z.Hnoyland Hnojice A Granitol Mor. Beroun A 10:8 (36:33)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1107 8.3. Tatran Litovel A Sokol Nový Svět OL A 10:8 (37:33)

Krátce

20.5.2020 -
Dnes 20. 5. 2020 po dlouhé pauze začínáme opět trénovat. Abychom dodrželi pravidlo rozestupů 2 m, je mládež rozdělena do dvou skupin. Každá z těchto skupin bude mít trénink 45 minut. Pokud je to možné, měl by každý dojít už převlečený do sportovního oblečení.
 

Utkání

Tatran Litovel A
1.3. V Štarnov C 3:15
8.3. D Nový Svět OL A 10:8
Tatran Litovel B
16.2. D Dub n.M. A 12:6
23.2. V Neředín G

Anketa

Jak se Vám líbí naše stránky?
Ano, líbí se mi 67%
Líbí se mi, ale ještě je co vylepšovat 22%
Nelíbí se mi 0%
Celkem hlasovalo: 9
Všechny ankety

Partneři: