Tatran Litovel A - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Veřejný přebor 1. třídy

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1001 3.10. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B TJ Kožušany A 8:10 (30:40)
VP1002 3.10. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A Granitol Moravský Beroun A 10:8 (39:27)
VP1003 3.10. 10:00 TJ Velký Újezd A Tatran Litovel A 2:16 (14:48)
VP1004 3.10. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A Sokol Náměšť na Hané A 6:12 (26:41)
VP1005 3.10. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A A 10:8 (41:28)
VP1006 3.10. 10:00 Velký Týnec A Sportklub Štarnov C 3:15 (24:51)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1007 10.10. 10:00 Sportklub Štarnov C TJ Kožušany A 9:9 (39:41)
VP1008 10.10. 10:00 A Velký Týnec A 10:8 (37:32)
VP1009 10.10. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A SPŠ a SOU Uničov A 6:12 (32:39)
VP1010 10.10. 10:00 Tatran Litovel A TTC Heyrovského Olomouc A 8:10 (37:35)
VP1011 10.10. 10:00 Granitol Moravský Beroun A TJ Velký Újezd A 16:2 (49:18)
VP1012 10.10. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B Sokol Nový Svět Olomouc A 11:7 (39:28)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1013 17.10. 10:00 TJ Kožušany A Sokol Nový Svět Olomouc A 15:3 (49:21)
VP1014 17.10. 10:00 TJ Velký Újezd A Základna Hnoyland Hnojice B 3:15 (17:50)
VP1015 17.10. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A Granitol Moravský Beroun A 11:7 (38:34)
VP1016 17.10. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A Tatran Litovel A 8:10 (34:33)
VP1017 17.10. 10:00 Velký Týnec A Sokol Náměšť na Hané A 2:16 (14:50)
VP1018 17.10. 10:00 Sportklub Štarnov C A 13:5 (45:27)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1019 24.10. 10:00 A TJ Kožušany A 6:12 (24:42)
VP1020 24.10. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A Sportklub Štarnov C 7:11 (31:40)
VP1021 24.10. 10:00 Tatran Litovel A Velký Týnec A 13:5 (43:28)
VP1022 24.10. 10:00 Granitol Moravský Beroun A SPŠ a SOU Uničov A 10:0 (30:0)
VP1023 24.10. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B TTC Heyrovského Olomouc A 12:6 (41:30)
VP1024 24.10. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A TJ Velký Újezd A 13:5 (47:23)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1025 31.10. 10:00 TJ Kožušany A TJ Velký Újezd A
VP1026 31.10. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A Sokol Nový Svět Olomouc A
VP1027 31.10. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A Základna Hnoyland Hnojice B
VP1028 31.10. 10:00 Velký Týnec A Granitol Moravský Beroun A
VP1029 31.10. 10:00 Sportklub Štarnov C Tatran Litovel A
VP1030 31.10. 10:00 A Sokol Náměšť na Hané A

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1031 7.11. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A TJ Kožušany A
VP1032 7.11. 10:00 Tatran Litovel A A
VP1033 7.11. 10:00 Granitol Moravský Beroun A Sportklub Štarnov C
VP1034 7.11. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B Velký Týnec A
VP1035 7.11. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A SPŠ a SOU Uničov A
VP1036 7.11. 10:00 TJ Velký Újezd A TTC Heyrovského Olomouc A

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1037 14.11. 10:00 TJ Kožušany A TTC Heyrovského Olomouc A
VP1038 14.11. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A TJ Velký Újezd A
VP1039 14.11. 10:00 Velký Týnec A Sokol Nový Svět Olomouc A
VP1040 14.11. 10:00 Sportklub Štarnov C Základna Hnoyland Hnojice B
VP1041 14.11. 10:00 A Granitol Moravský Beroun A
VP1042 14.11. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A Tatran Litovel A

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1043 21.11. 10:00 Tatran Litovel A TJ Kožušany A
VP1044 21.11. 10:00 Granitol Moravský Beroun A Sokol Náměšť na Hané A
VP1045 21.11. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B A
VP1046 21.11. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A Sportklub Štarnov C
VP1047 21.11. 10:00 TJ Velký Újezd A Velký Týnec A
VP1048 21.11. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A SPŠ a SOU Uničov A

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1049 28.11. 10:00 TJ Kožušany A SPŠ a SOU Uničov A
VP1050 28.11. 10:00 Velký Týnec A TTC Heyrovského Olomouc A
VP1051 28.11. 10:00 Sportklub Štarnov C TJ Velký Újezd A
VP1052 28.11. 10:00 A Sokol Nový Svět Olomouc A
VP1053 28.11. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A Základna Hnoyland Hnojice B
VP1054 28.11. 10:00 Tatran Litovel A Granitol Moravský Beroun A

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1055 5.12. 10:00 Granitol Moravský Beroun A TJ Kožušany A
VP1056 5.12. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B Tatran Litovel A
VP1057 5.12. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A Sokol Náměšť na Hané A
VP1058 5.12. 10:00 TJ Velký Újezd A A
VP1059 5.12. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A Sportklub Štarnov C
VP1060 5.12. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A Velký Týnec A

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1061 12.12. 10:00 TJ Kožušany A Velký Týnec A
VP1062 12.12. 10:00 Sportklub Štarnov C SPŠ a SOU Uničov A
VP1063 12.12. 10:00 A TTC Heyrovského Olomouc A
VP1064 12.12. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A TJ Velký Újezd A
VP1065 12.12. 10:00 Tatran Litovel A Sokol Nový Svět Olomouc A
VP1066 12.12. 10:00 Granitol Moravský Beroun A Základna Hnoyland Hnojice B

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1067 9.1. 10:00 TJ Kožušany A Základna Hnoyland Hnojice B
VP1068 9.1. 10:00 Granitol Moravský Beroun A Sokol Nový Svět Olomouc A
VP1069 9.1. 10:00 Tatran Litovel A TJ Velký Újezd A
VP1070 9.1. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A TTC Heyrovského Olomouc A
VP1071 9.1. 10:00 A SPŠ a SOU Uničov A
VP1072 9.1. 10:00 Sportklub Štarnov C Velký Týnec A

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1073 16.1. 10:00 TJ Kožušany A Sportklub Štarnov C
VP1074 16.1. 10:00 Velký Týnec A A
VP1075 16.1. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A Sokol Náměšť na Hané A
VP1076 16.1. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A Tatran Litovel A
VP1077 16.1. 10:00 TJ Velký Újezd A Granitol Moravský Beroun A
VP1078 16.1. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A Základna Hnoyland Hnojice B

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1079 23.1. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A TJ Kožušany A
VP1080 23.1. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B TJ Velký Újezd A
VP1081 23.1. 10:00 Granitol Moravský Beroun A TTC Heyrovského Olomouc A
VP1082 23.1. 10:00 Tatran Litovel A SPŠ a SOU Uničov A
VP1083 23.1. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A Velký Týnec A
VP1084 23.1. 10:00 A Sportklub Štarnov C

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1085 30.1. 10:00 TJ Kožušany A A
VP1086 30.1. 10:00 Sportklub Štarnov C Sokol Náměšť na Hané A
VP1087 30.1. 10:00 Velký Týnec A Tatran Litovel A
VP1088 30.1. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A Granitol Moravský Beroun A
VP1089 30.1. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A Základna Hnoyland Hnojice B
VP1090 30.1. 10:00 TJ Velký Újezd A Sokol Nový Svět Olomouc A

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1091 6.2. 10:00 TJ Velký Újezd A TJ Kožušany A
VP1092 6.2. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A TTC Heyrovského Olomouc A
VP1093 6.2. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B SPŠ a SOU Uničov A
VP1094 6.2. 10:00 Granitol Moravský Beroun A Velký Týnec A
VP1095 6.2. 10:00 Tatran Litovel A Sportklub Štarnov C
VP1096 6.2. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A A

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1097 13.2. 10:00 TJ Kožušany A Sokol Náměšť na Hané A
VP1098 13.2. 10:00 A Tatran Litovel A
VP1099 13.2. 10:00 Sportklub Štarnov C Granitol Moravský Beroun A
VP1100 13.2. 10:00 Velký Týnec A Základna Hnoyland Hnojice B
VP1101 13.2. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A Sokol Nový Svět Olomouc A
VP1102 13.2. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A TJ Velký Újezd A

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1103 20.2. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A TJ Kožušany A
VP1104 20.2. 10:00 TJ Velký Újezd A SPŠ a SOU Uničov A
VP1105 20.2. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A Velký Týnec A
VP1106 20.2. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B Sportklub Štarnov C
VP1107 20.2. 10:00 Granitol Moravský Beroun A A
VP1108 20.2. 10:00 Tatran Litovel A Sokol Náměšť na Hané A

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1109 6.3. 10:00 TJ Kožušany A Tatran Litovel A
VP1110 6.3. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A Granitol Moravský Beroun A
VP1111 6.3. 10:00 A Základna Hnoyland Hnojice B
VP1112 6.3. 10:00 Sportklub Štarnov C Sokol Nový Svět Olomouc A
VP1113 6.3. 10:00 Velký Týnec A TJ Velký Újezd A
VP1114 6.3. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A TTC Heyrovského Olomouc A

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1115 13.3. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A TJ Kožušany A
VP1116 13.3. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A Velký Týnec A
VP1117 13.3. 10:00 TJ Velký Újezd A Sportklub Štarnov C
VP1118 13.3. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A A
VP1119 13.3. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B Sokol Náměšť na Hané A
VP1120 13.3. 10:00 Granitol Moravský Beroun A Tatran Litovel A

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1121 20.3. 10:00 TJ Kožušany A Granitol Moravský Beroun A
VP1122 20.3. 10:00 Tatran Litovel A Základna Hnoyland Hnojice B
VP1123 20.3. 10:00 Sokol Náměšť na Hané A Sokol Nový Svět Olomouc A
VP1124 20.3. 10:00 A TJ Velký Újezd A
VP1125 20.3. 10:00 Sportklub Štarnov C TTC Heyrovského Olomouc A
VP1126 20.3. 10:00 Velký Týnec A SPŠ a SOU Uničov A

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
VP1127 27.3. 10:00 Velký Týnec A TJ Kožušany A
VP1128 27.3. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A Sportklub Štarnov C
VP1129 27.3. 10:00 TTC Heyrovského Olomouc A A
VP1130 27.3. 10:00 TJ Velký Újezd A Sokol Náměšť na Hané A
VP1131 27.3. 10:00 Sokol Nový Svět Olomouc A Tatran Litovel A
VP1132 27.3. 10:00 Základna Hnoyland Hnojice B Granitol Moravský Beroun A

Krátce

16.12.2020 -
Od pátku 18. 12. 2020 do odvolání se nebudou konat tréninky z důvodu vládních opatření.
12.10.2020 -
Od 12. 10. 2020 až do odvolání se nebudou konat tréninky, zápasy ani turnaje z důvodu vládních opatření proti šíření nemoci Covid-19.
9.10.2020 -
Z důvodu konání druhého kola senátních voleb v pátek 9. 10. 2020 nebude trénink.
3.9.2020 -
Zdravíme ve školním roce 2020/2021. První trénink bude v pátek 4. 9. 2020 v 16:30. Jako vždy na sokolovně v Litovli. Těšíme se na vás.
23.6.2020 -
Ve středu 24. 6. 2020 bude poslední trénink ve školním roce 2019/2020. Po letních prázdninách se budeme těšit na další sezónu.
20.5.2020 -
Dnes 20. 5. 2020 po dlouhé pauze začínáme opět trénovat. Abychom dodrželi pravidlo rozestupů 2 m, je mládež rozdělena do dvou skupin. Každá z těchto skupin bude mít trénink 45 minut. Pokud je to možné, měl by každý dojít už převlečený do sportovního oblečení.
11.3.2020 -
Rada města Litovel rozhodla, že všechny sportovní akce včetně tréninků a zápasů jsou do odvolání zrušeny.
2.1.2020 -
Šťastný nový rok! První trénink v roce 2020 bude v pátek 3. 1. 2020.
8.11.2019 -
I v pátek 8. 11. 2019 odpadá trénink dospělých z důvodu probíhajícího divadelního představení.
1.11.2019 -
V pátek 1. 11. 2019 odpadá trénink dospělých z důvodu probíhajícího divadelního představení.

Partneři: