Krajské přebory U11 - Šimon Vícha bronzový ve dvouhře a stříbrný ve čtyřhře!


Krajské přebory U11 - Šimon Vícha bronzový ve dvouhře a stříbrný ve čtyřhře!
Poslední turnaj sezony se uskutečnil 30. dubna. Na krajských přeborech kategorie do 11 let se ukázal náš jediný zástupce Šimon Vícha.

Šimon Vícha prošel základní skupinou dvouhry jako po másle a do finálového pavouka vstupoval z 1. příčky. Mezi 8 nejlepšími porazil po vyrovnaném průběhu Brzokoupila a chystal se na semifinále s prvním nasazeným Švehlou. Po prvním nepodařeném setu Šimon srovnal na 1:1. Nicméně ani pak se náš hráč nedokázal dostat dostat do herní pohody, prohrál 1:3 a skončil na třetí příčce.

Obrázek
Šimon Vícha při forhendovém topspinu. Foto: Jakub Kolář. Více foto ve fotogalerii.

Ve čtyřhře spolu s Tobiasem Kreuzigerem jako druhý nasazený pár porazili v semifinále dvojici Dostál-Beran a ve finále na ně čekal pár Pavlinec-Švehla. Po těsných koncovkách všech třech setů se nakonec radoval olomoucká dvojice a naši si tak odnesli stříbrnou medili.

Komentář přidal trenér Jakub Kolář: "Šimon potvrdil roli favorita turnaje, když poměrně jednoznačně prošel až do semifinále. Bohužel v zápase se Švehlou udělal hodně chyb z forhendové strany a to ho nakonec stálo vítězství v turnaji. I přes tohle menší zklamání pro nás byla sezona velmi úspěšná. Na republikové úrovni kategorie U11 skončil Šimon v konečném hodnocení na fantastické 19. příčce a s tím jsem před sezonou určitě nepočítal."

Kompletní výsledky jsou pod tímto odkazem.
24.5.2023 | Jakub Kolář | Přečteno: 263x

Utkání

Partneři: