Vánoční turnaj


Vánoční turnaj
V sobotu 10. prosince se na Sokolovně v Litovli uskutečnil tradiční vánoční turnaj. Celkem si účastníci zahráli v 5 kategoriích a bylo se na co dívat.

V kategorii pokročilých mládežníků se prezentovali Václav Štěpánek, Vanessa Uvízlová, Mikuláš a Šimon Víchovi. Za korekčních pravidel, kdy Vašek v každém setu zápasu prohrával 0:4 a Šimon v každé sadě utkání vedl 4:0, hráči svedli velmi pěkné zápasy. Z vítězství se nakonec radoval Vašek před druhým Šimonem, třetí Vanessou a čtvrtým Mikym.

Obrázek
Vašek i přes bodový handicap nedovolil překvapení. Šimon naopak náskoku využil a skončil druhý. Foto: Jakub Kolář. Více foto ve fotogalerii.

Mezi začínajícími hráči, kteří jsou v oddíle méně než dva roky, se ukázali Petr Čech, Jakub Gela a Adam Zatloukal. Se dvěma výhrami se vítězem stal Petr Čech, druhý skončil Adam Zatloukal a třetí příčku si odnesl Jakub Gela.

Obrázek
Vítězný Petr Čech po boku svých týmových kolegů. Foto: Jakub Kolář. Více foto ve fotogalerii.

Ve čtyřhrách mládeže se nejvíce dařilo Vanesse Uvízlové se Šimonem Víchou, kteří neprohráli ani set. Druzí skončili Petr Čech a Mikuláš Vícha. Na dalších místech skončily páry Vítek Maitner s Adamem Zatloukalem a Václav Štěpánek s Jakubem Gelou.

Díky větší účasti maminek se nakonec hrála sloučená kategorie rodičů a tatínkové tak v každém zápase hraném do 21 bodů měli handicap 11 bodů. Vítězové dvou základních skupin, Renáta Kovářová a Josef Kolář, si to rozdali ve finále a nakonec byl úspěšnější Josef Kolář. Třetí místo si odnesla Katka Bajerová.

Obrázek
Po dvouleté odmlce způsobené covidem měli tentokrát svůj turnaj i dospělí. Foto: Jakub Kolář. Více foto ve fotogalerii.

Ve druhém ročníku turnaje O velké dřevo hraného na set do 21 bodů obhájil prvenství Tomáš Voříšek. Druhý skončil Jakub Kolář a na třetím místě se umístil předseda oddílu, Radek Uvízl.

Obrázek
Radující se obhájce Tomáš Voříšek. Foto: Jakub Kolář. Více foto ve fotogalerii.

Za pohodového odpoledne jsme stmelili kolektiv, pobavili se a užili si předvánoční atmosféru. Děkujeme rodičům a ostatním příznivcům oddílu za podporu v roce 2022 a těšíme se na další společné události v roce 2023.
Oddíl stolního tenisu
20.12.2022 | Jakub Kolář | Přečteno: 83x

Utkání

Partneři: