Rozloučení se sezónou


Rozloučení se sezónou
Neděle 28.6. se nesla opět po roce v duchu tradičního rozloučení se sezonou. Na zahradě trenéra Radka Uvízla se nás sešla bezmála čtyřicítka účastníků, z nichž největší část tvořily děti, dále rodiče a v neposlední řadě trenéři. Na své si během slunečného odpoledne přišel každý. Zatímco děti si zahrály vybíjenou, v níž zvítězil tým Filipa Šubrta, rodiče konverzovali o problémech všedních dní. Děti dále okusily fotbálek, ringo a při parném odpoledni přišla vhod studená sprcha. Ačkoli nás po sedmé hodině potkala přeháňka, stihli jsme uspořádat klání ve stolním tenisu a odbíjené.

Obrázek
Kompletní sestava

Nedohraný turnaj maminek ve stolním tenisu ovládla paní Dohnálková těsně před paní Hojgrovou. Rodičovský turnaj ve volejbalu trojic složených vždy z jedné ženy a dvou mužů mířil do finále ve chvíli, kdy začalo pršet. Před posledním kolem se tak o první místo dělily týmy KoŠuEl (Kolář-Šubrt-Elgnerová) a ElHoHo (Elgner- Hojgr-Hojgrová). Na třetím místě figurovali VíPipi (Vícha-Pinkava-Pinkavová) a čtvrtí skončili ChMaKo (Chmelař-Maitner-Kovářová).

Obrázek
Trenéři zorganizovali pro děti zábavné hry

Sportovní odpoledne bylo doplněno o výbornou grilovanou šunku a hermelíny. Dále byly na výběr párky v rohlíku a hromada skvělých dobrot od maminek, kterým tímto děkujeme. Rodiče se také mohli osvěžit točeným pivem.

Ač byl letošní ročník zkrácen z důvodu nedělního termínu konání, všichni si akci užili a navázali nové kontakty. Přátelské posezení opět stmelilo náš kolektiv a rodinný duch oddílu. Těšíme se na další úspěšnou sezonu!

Obrázek
A zahráli si i rodiče

Další fotky z celého dne si můžute prohlédnout zde.
12.8.2020 | Jakub Kolář | Přečteno: 67x

Komentáře ke článku

Krátce

Žádné aktuální zprávy.

Utkání

Tatran Litovel A
4.10. D Štarnov C

Partneři: