5. KBTM: na poslední bodovačce se dařilo Mikymu Víchovi


5. KBTM: na poslední bodovačce se dařilo Mikymu Víchovi
V neděli 25. února se naši mladíci vypravili na poslední 5. krajský bodovací turnaj. Výkonnostní divize A-D se pod vedením Radka Uvízla prezentovaly v Přerově, ostatní se vypravili s trenérem Lukášem Kučerou do Němčic nad Hanou.

Mikuláš Vícha se ukázal v divizi C. V základní skupině svedl několik velmi náročných pětisetových zápasů, ve kterých dokázal porazit i výše nasazené hráče Haltmarovou a Kvapila. To nakonec vedlo k prvenství ve skupině. Ovšem pak se Mikymu přestalo dařit a semifinálový zápas i utkání o třetí místo ztratil a odnesl si 4. příčku.

Obrázek
Litovelská trojice. Foto: Radek Uvízl. Více foto ve fotogalerii.

Vanessa Uvízlová, také v divizi C, dokázala v základní skupině zvítězit ve 2 případech z 5. Výsledkově to stačilo na utkání o konečnou 9. příčku. Vanessa zakončila turnaj výhrou nad Rút Sovadinovou a skončila na 9. místě.

Šimon Vícha se prezentoval v divizi D. V základní skupině se mu podařilo zvítězit ve dvou zápasech, a to proti Hrubé a Schreiberovi. Škoda jen prohry v pětisetovém utkání se Skopalíkem. V zápase o celkové 7. místo náš hráč nakonec prohrál a skončil osmý.

Nejvýše nasazeným v Němčicích byl Jakub Gela, a to v divizi H. Náš hráč ztratil ve skupině dvě slibně rozhraná utkání v pátém setu a další vítězství se mu již nepodařilo přidat. Jakubovi to nevyšlo ani v zápase o umístění a skončil na 12. místě.

Obrázek
Štěpán Kryl ukázal svůj herní posun od začátku roku. Foto: Lukáš Kučera. Více foto ve fotogalerii.

Štěpán Kryl se na svojí druhé bodovačce v této sezóně ukázal v divizi I. Tomuto mladíkovi se v základní skupině podařilo vyhrát ve 2 utkáních a ani v ostatních zápasech se neztratil. Třetí vítězství pak přidal v utkání o umístění a skončil devátý.

Na poslední bodovačce nás potěšily zejména výsledky Mikuláše Vícha, který nebyl daleko od medaile, a také Štěpána Kryla, jenž za půlrok hraní zaznamenal velký výkonnostní posun. Nyní nejlepší hráče čekají vrcholy sezony v podobě krajských přeborů.

Výsledky z Přerova jsou pod tímto odkazem.
Výsledky z Němčic jsou pod tímto odkazem.
10.3.2024 | Jakub Kolář | Přečteno: 108x

Utkání