Hříště - rozpis utkání 2023/2024
Soutěž | Část | Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Regionální přebor mládeže | 1. kolo | RPM01 | 22.9. 17:00 | KST Olomouc | Tatran Litovel | 10:0 | (30:2) |
Regionální přebor | 1. kolo | RP1001 | 24.9. 10:00 | Sokol Šternberk B | Tatran Litovel A | 4:14 | (18:48) |
Regionální přebor | 2. kolo | RP1002 | 1.10. 10:00 | Tatran Litovel A | TJ Velký Újezd A | 15:3 | |
Veřejný přebor 1. třídy | 1. kolo | VP1001 | 1.10. 10:00 | Tatran Litovel B | Sportklub Štarnov B | 0:18 | |
Regionální přebor mládeže | 2. kolo | RPM02 | 6.10. 17:00 | Tatran Litovel | Základna Hnoyland Hnojice | 3:7 | |
Regionální přebor | 3. kolo | RP1003 | 8.10. 10:00 | KST Olomouc A | Tatran Litovel A | 13:5 | |
Veřejný přebor 1. třídy | 2. kolo | VP1002 | 8.10. 10:00 | Tatran Litovel B | Velký Týnec A | 9:9 | |
Veřejný přebor 1. třídy | 3. kolo | VP1003 | 15.10. 10:00 | SPŠ a SOU Uničov A | Tatran Litovel B | 11:7 | |
Regionální přebor | 4. kolo | RP1004 | 22.10. 10:00 | Tatran Litovel A | Granitol Moravský Beroun A | 8:10 | |
Regionální přebor mládeže | 3. kolo | RPM03 | 26.10. 17:00 (hláš.) | Granitol Moravský Beroun | Tatran Litovel | 6:4 | (19:12) |
Veřejný přebor 1. třídy | 4. kolo | VP1004 | 29.10. 10:00 | Tatran Litovel B | Lutín C | 4:14 | (25:48) |
Regionální přebor | 5. kolo | RP1005 | 2.11. 18:00 | Hlušovice A | Tatran Litovel A | 5:13 | (25:43) |
Regionální přebor mládeže | 4. kolo | RPM04 | 3.11. 18:00 | Tatran Litovel | Sokol Neředín | 3:7 | (13:22) |
Regionální přebor | 6. kolo | RP1006 | 5.11. 10:00 | Tatran Litovel A | Základna Hnoyland Hnojice B | 14:4 | (45:24) |
Veřejný přebor 1. třídy | 5. kolo | VP1005 | 5.11. 10:00 | Sokol Nový Svět Olomouc A | Tatran Litovel B | 17:1 | (52:8) |
Veřejný přebor 1. třídy | 6. kolo | VP1006 | 12.11. 10:00 | Tatran Litovel B | TTC Heyrovského Olomouc A | 14:4 | (45:21) |
Regionální přebor | 7. kolo | RP1007 | 26.11. 10:00 (hláš.) | Tatran Litovel A | TJ Sokol Náklo A | 15:3 | (49:16) |
Veřejný přebor 1. třídy | 7. kolo | VP1007 | 26.11. 10:00 | Senice na Hané A | Tatran Litovel B | 6:12 | (25:42) |
Regionální přebor mládeže | 5. kolo | RPM05 | 1.12. 17:00 | Sokol Šternberk | Tatran Litovel | 6:4 | (19:14) |
Regionální přebor | 8. kolo | RP1008 | 3.12. 10:00 | Sokol Neředín C | Tatran Litovel A | 11:7 | (40:30) |
Veřejný přebor 1. třídy | 8. kolo | VP1008 | 3.12. 10:00 | Tatran Litovel B | Sokol Grygov A | 10:8 | (38:29) |
Regionální přebor | 9. kolo | RP1009 | 10.12. 10:00 | Tatran Litovel A | Sokol Náměšť na Hané A | 9:9 | (32:39) |
Veřejný přebor 1. třídy | 9. kolo | VP1009 | 10.12. 10:00 | Sokol Křelov A | Tatran Litovel B | 17:1 | (53:12) |
Regionální přebor mládeže | 6. kolo | RPM06 | 14.12. 18:00 | TJ Velký Újezd | Tatran Litovel | 4:6 | (12:19) |
Regionální přebor | 10. kolo | RP1010 | 14.1. 10:00 | Tatran Litovel A | Sokol Šternberk B | 17:1 | (53:7) |
Veřejný přebor 1. třídy | 10. kolo | VP1010 | 14.1. 10:00 | Sportklub Štarnov B | Tatran Litovel B | 14:4 | (47:17) |
Regionální přebor mládeže | 7. kolo | RPM07 | 19.1. 17:00 | Tatran Litovel | KST Olomouc | 1:9 | (4:29) |
Veřejný přebor 1. třídy | 11. kolo | VP1011 | 21.1. 10:00 | Velký Týnec A | Tatran Litovel B | 9:9 | (33:36) |
Regionální přebor | 11. kolo | RP1011 | 22.1. 18:00 | TJ Velký Újezd A | Tatran Litovel A | 2:16 | |
Regionální přebor mládeže | 8. kolo | RPM08 | 26.1. 17:00 | Základna Hnoyland Hnojice | Tatran Litovel | 8:2 | (24:11) |
Regionální přebor | 12. kolo | RP1012 | 28.1. 10:00 (hláš.) | Tatran Litovel A | KST Olomouc A | ||
Veřejný přebor 1. třídy | 12. kolo | VP1012 | 9.2. 18:00 | Tatran Litovel B | SPŠ a SOU Uničov A | 11:7 | (37:33) |
Veřejný přebor 1. třídy | 13. kolo | VP1013 | 11.2. 10:00 | Lutín C | Tatran Litovel B | 11:7 | (41:26) |
Regionální přebor mládeže | 9. kolo | RPM09 | 16.2. 17:00 | Tatran Litovel | Granitol Moravský Beroun | ||
Regionální přebor | 14. kolo | RP1014 | 18.2. 10:00 | Tatran Litovel A | Hlušovice A | ||
Veřejný přebor 1. třídy | 14. kolo | VP1014 | 18.2. 10:00 | Tatran Litovel B | Sokol Nový Svět Olomouc A | 11:7 | (39:29) |
Regionální přebor | 15. kolo | RP1015 | 24.2. 10:00 | Základna Hnoyland Hnojice B | Tatran Litovel A | 9:9 | |
Veřejný přebor 1. třídy | 15. kolo | VP1015 | 25.2. 10:00 | TTC Heyrovského Olomouc A | Tatran Litovel B | 6:12 | (28:40) |
Regionální přebor mládeže | 10. kolo | RPM10 | 1.3. 17:00 | Sokol Neředín | Tatran Litovel | ||
Regionální přebor | 13. kolo | RP1013 | 3.3. 10:00 (hláš.) | Granitol Moravský Beroun A | Tatran Litovel A | 2:16 | (16:49) |
Veřejný přebor 1. třídy | 16. kolo | VP1016 | 3.3. 10:00 | Tatran Litovel B | Senice na Hané A | 1:17 | (6:52) |
Regionální přebor | 16. kolo | RP1016 | 5.3. 18:30 | TJ Sokol Náklo A | Tatran Litovel A | 10:8 | |
Regionální přebor mládeže | 11. kolo | RPM11 | 15.3. 17:00 | Tatran Litovel | Sokol Šternberk | ||
Veřejný přebor 1. třídy | 17. kolo | VP1017 | 17.3. 10:00 | Sokol Grygov A | Tatran Litovel B | ||
Regionální přebor | 17. kolo | RP1017 | 17.3. 10:00 | Tatran Litovel A | Sokol Neředín C | ||
Český pohár | CP01 | 18.3. (hláš.) | TJ Sokol Brodek u Prostějova | Tatran Litovel | |||
Regionální přebor mládeže | 12. kolo | RPM12 | 22.3. 17:00 | Tatran Litovel | TJ Velký Újezd | ||
Veřejný přebor 1. třídy | 18. kolo | VP1018 | 24.3. 10:00 | Tatran Litovel B | Sokol Křelov A | ||
Regionální přebor | 18. kolo | RP1018 | 24.3. 10:00 | Sokol Náměšť na Hané A | Tatran Litovel A |