Tatran Litovel B - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Veřejný přebor 4. třídy

1. kolo - 1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.9. Sokol Náměšť n.H. C Sokol Dub n.M. A 7:11 (29:37)
29.9. TJ Velký Újezd C Sokol Nový Svět OL C 2:16 (10:52)
29.9. Hlušovice A Hlušovice B 13:5 (44:23)
29.9. Senice na Hané B Velký Týnec B 9:9 (31:31)
29.9. Sokol Šternberk C Z. Hnoyland Hnojice C 17:1 (53:10)

2. kolo - 2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.10. Tatran Litovel B Z. Hnoyland Hnojice C 5:13 (21:42)
6.10. Velký Týnec B Sokol Šternberk C 6:12 (29:39)
6.10. Hlušovice B Senice na Hané B 8:10 (32:36)
6.10. Sokol Nový Svět OL C Hlušovice A 9:9 (37:42)
6.10. Sokol Dub n.M. A TJ Velký Újezd C 12:6 (40:25)
6.10. Sokol Neředín G Sokol Náměšť n.H. C 11:7 (38:34)

3. kolo - 3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.10. TJ Velký Újezd C Sokol Neředín G 3:15 (17:49)
13.10. Hlušovice A Sokol Dub n.M. A 8:10 (35:32)
13.10. Senice na Hané B Sokol Nový Svět OL C 12:6 (42:34)
13.10. Sokol Šternberk C Hlušovice B 14:4 (45:20)
13.10. Tatran Litovel B Velký Týnec B 5:13 (18:41)

4. kolo - 4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.10. Hlušovice B Tatran Litovel B 14:4 (46:21)
20.10. Sokol Nový Svět OL C Sokol Šternberk C 6:12 (28:46)
20.10. Sokol Dub n.M. A Senice na Hané B 4:14 (19:45)
20.10. Sokol Neředín G Hlušovice A 6:12 (26:40)
20.10. Sokol Náměšť n.H. C TJ Velký Újezd C 16:2 (49:13)

5. kolo - 5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.10. Hlušovice A Sokol Náměšť n.H. C 14:4 (46:21)
27.10. Senice na Hané B Sokol Neředín G 7:11 (31:40)
27.10. Sokol Šternberk C Sokol Dub n.M. A 11:7 (37:28)
27.10. Tatran Litovel B Sokol Nový Svět OL C 4:14 (15:47)
27.10. Velký Týnec B Z. Hnoyland Hnojice C 11:7 (38:28)

6. kolo - 6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.11. Hlušovice B Z. Hnoyland Hnojice C 15:3 (48:18)
3.11. Sokol Dub n.M. A Tatran Litovel B 8:10 (28:36)
3.11. Sokol Neředín G Sokol Šternberk C 5:13 (23:44)
3.11. Sokol Náměšť n.H. C Senice na Hané B 6:12 (28:41)
3.11. TJ Velký Újezd C Hlušovice A 3:15 (19:50)

7. kolo - 7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.11. Senice na Hané B TJ Velký Újezd C 7:11 (35:37)
10.11. Sokol Šternberk C Sokol Náměšť n.H. C 13:5 (46:22)
10.11. Tatran Litovel B Sokol Neředín G 9:9 (34:34)
10.11. Sokol Nový Svět OL C Z. Hnoyland Hnojice C 17:1 (52:12)
10.11. Velký Týnec B Hlušovice B 14:4 (43:23)

8. kolo - 8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.11. Sokol Nový Svět OL C Velký Týnec B 17:1 (52:7)
17.11. Sokol Dub n.M. A Z. Hnoyland Hnojice C 11:7 (37:30)
17.11. Sokol Náměšť n.H. C Tatran Litovel B 12:6 (41:24)
17.11. TJ Velký Újezd C Sokol Šternberk C 2:16 (14:51)
17.11. Hlušovice A Senice na Hané B 8:10 (37:36)

9. kolo - 9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.11. Sokol Šternberk C Hlušovice A 12:6 (42:23)
24.11. Tatran Litovel B TJ Velký Újezd C 14:4 (47:17)
24.11. Sokol Neředín G Z. Hnoyland Hnojice C 10:8 (40:28)
24.11. Velký Týnec B Sokol Dub n.M. A 13:5 (42:24)
24.11. Hlušovice B Sokol Nový Svět OL C 3:15 (19:49)

10. kolo - 10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.12. Sokol Dub n.M. A Hlušovice B 11:7 (38:25)
1.12. Sokol Neředín G Velký Týnec B 5:13 (21:45)
1.12. Sokol Náměšť n.H. C Z. Hnoyland Hnojice C 11:7 (39:27)
1.12. Hlušovice A Tatran Litovel B 17:1 (53:14)
1.12. Senice na Hané B Sokol Šternberk C 8:10 (29:39)

11. kolo - 11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.12. Tatran Litovel B Senice na Hané B 13:5 (43:22)
8.12. TJ Velký Újezd C Z. Hnoyland Hnojice C 13:5 (42:23)
8.12. Velký Týnec B Sokol Náměšť n.H. C 4:14 (21:47)
8.12. Hlušovice B Sokol Neředín G 11:7 (38:25)
8.12. Sokol Nový Svět OL C Sokol Dub n.M. A 9:9 (30:36)

12. kolo - 12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.12. Sokol Neředín G Sokol Nový Svět OL C 4:14 (17:45)
15.12. Sokol Náměšť n.H. C Hlušovice B 9:9 (38:35)
15.12. TJ Velký Újezd C Velký Týnec B 8:10 (29:37)
15.12. Hlušovice A Z. Hnoyland Hnojice C 10:8 (35:26)
15.12. Sokol Šternberk C Tatran Litovel B 14:4 (46:12)

13. kolo - 13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.12. Senice na Hané B Z. Hnoyland Hnojice C 9:9 (31:37)
22.12. Velký Týnec B Hlušovice A 8:10 (36:38)
22.12. Hlušovice B TJ Velký Újezd C 15:3 (51:17)
22.12. Sokol Nový Svět OL C Sokol Náměšť n.H. C 11:7 (39:33)
22.12. Sokol Dub n.M. A Sokol Neředín G 9:9 (36:32)

14. kolo - 14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.1. Sokol Dub n.M. A Sokol Náměšť n.H. C 9:9 (30:33)
5.1. Sokol Nový Svět OL C TJ Velký Újezd C 18:0 (54:7)
5.1. Hlušovice B Hlušovice A 7:11 (28:38)
5.1. Velký Týnec B Senice na Hané B 5:13 (17:42)
5.1. Z. Hnoyland Hnojice C Sokol Šternberk C 10:8 (33:31)

15. kolo - 15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
12.1. Z. Hnoyland Hnojice C Tatran Litovel B 11:7 (42:29)
12.1. Sokol Šternberk C Velký Týnec B 16:2 (48:11)
12.1. Senice na Hané B Hlušovice B 14:4 (45:21)
12.1. Hlušovice A Sokol Nový Svět OL C 5:13 (32:43)
12.1. TJ Velký Újezd C Sokol Dub n.M. A 12:6 (39:24)
12.1. Sokol Náměšť n.H. C Sokol Neředín G 14:4 (44:25)

16. kolo - 16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.1. Sokol Neředín G TJ Velký Újezd C 2:16 (22:51)
19.1. Sokol Dub n.M. A Hlušovice A 9:9 (34:37)
19.1. Sokol Nový Svět OL C Senice na Hané B 16:2 (50:14)
19.1. Hlušovice B Sokol Šternberk C 9:9 (33:33)
19.1. Velký Týnec B Tatran Litovel B 6:12 (28:37)

17. kolo - 17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.1. Tatran Litovel B Hlušovice B 5:13 (21:44)
26.1. Sokol Šternberk C Sokol Nový Svět OL C 6:12 (37:39)
26.1. Senice na Hané B Sokol Dub n.M. A
26.1. Hlušovice A Sokol Neředín G 13:5 (43:23)
26.1. TJ Velký Újezd C Sokol Náměšť n.H. C 3:15 (20:49)

18. kolo - 18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.2. Sokol Náměšť n.H. C Hlušovice A
2.2. Sokol Neředín G Senice na Hané B
2.2. Sokol Dub n.M. A Sokol Šternberk C
2.2. Sokol Nový Svět OL C Tatran Litovel B
2.2. Z. Hnoyland Hnojice C Velký Týnec B

Krátce

2.1.2020 -
Šťastný nový rok! První trénink v roce 2020 bude v pátek 3. 1. 2020.
 
8.11.2019 -
I v pátek 8. 11. 2019 odpadá trénink dospělých z důvodu probíhajícího divadelního představení.