Tatran Litovel B - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Veřejný přebor 4. třídy

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.9. Sokol Náměšť n.H. C Sokol Dub n.M. A 7:11 (29:37)
29.9. TJ Velký Újezd C Sokol Nový Svět OL C 2:16 (10:52)
29.9. Hlušovice A Hlušovice B 13:5 (44:23)
29.9. Senice na Hané B Velký Týnec B 9:9 (31:31)
29.9. Sokol Šternberk C Z. Hnoyland Hnojice C 17:1 (53:10)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.10. Tatran Litovel B Z. Hnoyland Hnojice C 5:13 (21:42)
6.10. Velký Týnec B Sokol Šternberk C 6:12 (29:39)
6.10. Hlušovice B Senice na Hané B 8:10 (32:36)
6.10. Sokol Nový Svět OL C Hlušovice A 9:9 (37:42)
6.10. Sokol Dub n.M. A TJ Velký Újezd C 12:6 (40:25)
6.10. Sokol Neředín G Sokol Náměšť n.H. C 11:7 (38:34)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.10. TJ Velký Újezd C Sokol Neředín G 3:15 (17:49)
13.10. Hlušovice A Sokol Dub n.M. A 8:10 (35:32)
13.10. Senice na Hané B Sokol Nový Svět OL C 12:6 (42:34)
13.10. Sokol Šternberk C Hlušovice B 14:4 (45:20)
13.10. 10:00 Tatran Litovel B Velký Týnec B 5:13 (18:41)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.10. 10:00 Hlušovice B Tatran Litovel B
20.10. Sokol Nový Svět OL C Sokol Šternberk C
20.10. Sokol Dub n.M. A Senice na Hané B
20.10. Sokol Neředín G Hlušovice A
20.10. Sokol Náměšť n.H. C TJ Velký Újezd C

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.10. Hlušovice A Sokol Náměšť n.H. C
27.10. Senice na Hané B Sokol Neředín G
27.10. Sokol Šternberk C Sokol Dub n.M. A
27.10. 10:00 Tatran Litovel B Sokol Nový Svět OL C
27.10. Velký Týnec B Z. Hnoyland Hnojice C

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.11. Hlušovice B Z. Hnoyland Hnojice C
3.11. 10:00 Sokol Dub n.M. A Tatran Litovel B
3.11. Sokol Neředín G Sokol Šternberk C
3.11. Sokol Náměšť n.H. C Senice na Hané B
3.11. TJ Velký Újezd C Hlušovice A

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.11. Senice na Hané B TJ Velký Újezd C
10.11. Sokol Šternberk C Sokol Náměšť n.H. C
10.11. 10:00 Tatran Litovel B Sokol Neředín G
10.11. Sokol Nový Svět OL C Z. Hnoyland Hnojice C
10.11. Velký Týnec B Hlušovice B

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.11. Sokol Nový Svět OL C Velký Týnec B
17.11. Sokol Dub n.M. A Z. Hnoyland Hnojice C
17.11. 10:00 Sokol Náměšť n.H. C Tatran Litovel B
17.11. TJ Velký Újezd C Sokol Šternberk C
17.11. Hlušovice A Senice na Hané B

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.11. Sokol Šternberk C Hlušovice A
24.11. 10:00 Tatran Litovel B TJ Velký Újezd C
24.11. Sokol Neředín G Z. Hnoyland Hnojice C
24.11. Velký Týnec B Sokol Dub n.M. A
24.11. Hlušovice B Sokol Nový Svět OL C

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.12. Sokol Dub n.M. A Hlušovice B
1.12. Sokol Neředín G Velký Týnec B
1.12. Sokol Náměšť n.H. C Z. Hnoyland Hnojice C
1.12. 10:00 Hlušovice A Tatran Litovel B
1.12. Senice na Hané B Sokol Šternberk C

Krátce