Tatran Litovel A - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Veřejný přebor 1. třídy

1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.9. 10:00 SPŠ a SOU Uničov A Tatran Litovel A 9:9 (34:33)
29.9. Granitol Mor. Beroun A TTC Heyrovského OL A 15:3 (47:16)
29.9. TJ Kožušany A Sokol Křelov A 12:6 (41:30)
29.9. Sokol Nový Svět OL A TJ Velký Újezd A 15:3 (47:19)
29.9. Sokol Grygov A Z.Hnoyland Hnojice A 6:12 (34:43)

2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.10. 10:00 Tatran Litovel A Sokol Grygov A 9:9 (37:34)
6.10. Sokol Náměšť n.H. A Z.Hnoyland Hnojice A 11:7 (39:27)
6.10. Sportklub Štarnov C Sokol Nový Svět OL A 11:7 (43:36)
6.10. TTC Heyrovského OL A TJ Kožušany A 10:8 (41:36)
6.10. SPŠ a SOU Uničov A Granitol Mor. Beroun A 5:13 (25:45)

3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.10. 10:00 Granitol Mor. Beroun A Tatran Litovel A 10:8 (40:32)
13.10. TJ Kožušany A SPŠ a SOU Uničov A 4:14 (25:47)
13.10. Sokol Nový Svět OL A Sokol Křelov A 15:3 (49:26)
13.10. TJ Velký Újezd A Z.Hnoyland Hnojice A 2:16 (16:49)
13.10. Sokol Grygov A Sokol Náměšť n.H. A 7:11 (26:39)

4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.10. 10:00 Tatran Litovel A Sokol Náměšť n.H. A
20.10. TJ Velký Újezd A Sokol Grygov A
20.10. Sportklub Štarnov C Z.Hnoyland Hnojice A
20.10. TTC Heyrovského OL A Sokol Nový Svět OL A
20.10. Granitol Mor. Beroun A TJ Kožušany A

5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.10. 10:00 TJ Kožušany A Tatran Litovel A
27.10. Sokol Nový Svět OL A SPŠ a SOU Uničov A
27.10. Sokol Křelov A Z.Hnoyland Hnojice A
27.10. Sokol Grygov A Sportklub Štarnov C
27.10. Sokol Náměšť n.H. A TJ Velký Újezd A

6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.11. 10:00 Tatran Litovel A TJ Velký Újezd A
3.11. Sportklub Štarnov C Sokol Náměšť n.H. A
3.11. Sokol Křelov A Sokol Grygov A
3.11. TTC Heyrovského OL A Z.Hnoyland Hnojice A
3.11. Granitol Mor. Beroun A Sokol Nový Svět OL A

7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.11. Sokol Nový Svět OL A TJ Kožušany A
10.11. SPŠ a SOU Uničov A Z.Hnoyland Hnojice A
10.11. Sokol Grygov A TTC Heyrovského OL A
10.11. Sokol Náměšť n.H. A Sokol Křelov A
10.11. TJ Velký Újezd A Sportklub Štarnov C

8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.11. 10:00 Tatran Litovel A Sportklub Štarnov C
17.11. Sokol Křelov A TJ Velký Újezd A
17.11. TTC Heyrovského OL A Sokol Náměšť n.H. A
17.11. SPŠ a SOU Uničov A Sokol Grygov A
17.11. Granitol Mor. Beroun A Z.Hnoyland Hnojice A

9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.11. 10:00 Sokol Nový Svět OL A Tatran Litovel A
24.11. TJ Kožušany A Z.Hnoyland Hnojice A
24.11. Sokol Grygov A Granitol Mor. Beroun A
24.11. Sokol Náměšť n.H. A SPŠ a SOU Uničov A
24.11. TJ Velký Újezd A TTC Heyrovského OL A
24.11. Sportklub Štarnov C Sokol Křelov A

10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.12. 10:00 Tatran Litovel A Sokol Křelov A
1.12. TTC Heyrovského OL A Sportklub Štarnov C
1.12. SPŠ a SOU Uničov A TJ Velký Újezd A
1.12. Granitol Mor. Beroun A Sokol Náměšť n.H. A
1.12. TJ Kožušany A Sokol Grygov A

Krátce