Tatran Litovel A - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání domácího týmu

Veřejný přebor 1. třídy

1. kolo - 1. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
29.9. SPŠ a SOU Uničov A Tatran Litovel A 9:9 (34:33)
29.9. Granitol Mor. Beroun A TTC Heyrovského OL A 15:3 (47:16)
29.9. TJ Kožušany A Sokol Křelov A 12:6 (41:30)
29.9. Sokol Nový Svět OL A TJ Velký Újezd A 15:3 (47:19)
29.9. Sokol Grygov A Z.Hnoyland Hnojice A 6:12 (34:43)

2. kolo - 2. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
6.10. Tatran Litovel A Sokol Grygov A 9:9 (37:34)
6.10. Sokol Náměšť n.H. A Z.Hnoyland Hnojice A 11:7 (39:27)
6.10. Sportklub Štarnov C Sokol Nový Svět OL A 11:7 (43:36)
6.10. TTC Heyrovského OL A TJ Kožušany A 10:8 (41:36)
6.10. SPŠ a SOU Uničov A Granitol Mor. Beroun A 5:13 (25:45)

3. kolo - 3. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
13.10. Granitol Mor. Beroun A Tatran Litovel A 10:8 (40:32)
13.10. TJ Kožušany A SPŠ a SOU Uničov A 4:14 (25:47)
13.10. Sokol Nový Svět OL A Sokol Křelov A 15:3 (49:26)
13.10. TJ Velký Újezd A Z.Hnoyland Hnojice A 2:16 (16:49)
13.10. Sokol Grygov A Sokol Náměšť n.H. A 7:11 (26:39)

4. kolo - 4. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
20.10. Tatran Litovel A Sokol Náměšť n.H. A 10:8 (35:34)
20.10. TJ Velký Újezd A Sokol Grygov A 5:13 (25:44)
20.10. Sportklub Štarnov C Z.Hnoyland Hnojice A 14:4 (44:26)
20.10. TTC Heyrovského OL A Sokol Nový Svět OL A 10:8 (38:32)
20.10. Granitol Mor. Beroun A TJ Kožušany A 8:10 (33:37)

5. kolo - 5. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
27.10. TJ Kožušany A Tatran Litovel A 10:8 (36:33)
27.10. Sokol Nový Svět OL A SPŠ a SOU Uničov A 10:8 (37:33)
27.10. Sokol Křelov A Z.Hnoyland Hnojice A 13:5 (45:24)
27.10. Sokol Grygov A Sportklub Štarnov C 8:10 (36:38)
27.10. Sokol Náměšť n.H. A TJ Velký Újezd A 16:2 (50:20)

6. kolo - 6. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
3.11. Tatran Litovel A TJ Velký Újezd A 13:5 (45:21)
3.11. Sportklub Štarnov C Sokol Náměšť n.H. A 8:10 (40:39)
3.11. Sokol Křelov A Sokol Grygov A 11:7 (40:27)
3.11. TTC Heyrovského OL A Z.Hnoyland Hnojice A 11:7 (39:31)
3.11. Granitol Mor. Beroun A Sokol Nový Svět OL A 12:4 (39:25)

7. kolo - 7. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.11. Sokol Nový Svět OL A TJ Kožušany A 10:8 (40:34)
10.11. SPŠ a SOU Uničov A Z.Hnoyland Hnojice A 7:11 (30:40)
10.11. Sokol Grygov A TTC Heyrovského OL A 10:8 (39:34)
10.11. Sokol Náměšť n.H. A Sokol Křelov A 13:4 (44:19)
10.11. TJ Velký Újezd A Sportklub Štarnov C 3:15 (17:48)

8. kolo - 8. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
17.11. Tatran Litovel A Sportklub Štarnov C 6:12 (28:44)
17.11. Sokol Křelov A TJ Velký Újezd A
17.11. TTC Heyrovského OL A Sokol Náměšť n.H. A 11:7 (42:31)
17.11. SPŠ a SOU Uničov A Sokol Grygov A 12:6 (42:25)
17.11. Granitol Mor. Beroun A Z.Hnoyland Hnojice A 10:6 (32:31)

9. kolo - 9. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
24.11. Sokol Nový Svět OL A Tatran Litovel A 12:6 (45:23)
24.11. TJ Kožušany A Z.Hnoyland Hnojice A 9:9 (37:37)
24.11. Sokol Grygov A Granitol Mor. Beroun A 7:11 (35:36)
24.11. Sokol Náměšť n.H. A SPŠ a SOU Uničov A 11:7 (42:32)
24.11. TJ Velký Újezd A TTC Heyrovského OL A 2:16 (18:49)
24.11. Sportklub Štarnov C Sokol Křelov A 13:5 (43:23)

10. kolo - 10. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
1.12. Tatran Litovel A Sokol Křelov A 8:10 (35:37)
1.12. TTC Heyrovského OL A Sportklub Štarnov C 10:8 (40:36)
1.12. SPŠ a SOU Uničov A TJ Velký Újezd A 14:4 (43:14)
1.12. Granitol Mor. Beroun A Sokol Náměšť n.H. A
1.12. TJ Kožušany A Sokol Grygov A 11:7 (41:31)

11. kolo - 11. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
8.12. Sokol Nový Svět OL A Z.Hnoyland Hnojice A 11:7 (41:34)
8.12. Sokol Náměšť n.H. A TJ Kožušany A 11:7 (37:30)
8.12. TJ Velký Újezd A Granitol Mor. Beroun A 0:18 (0:54)
8.12. Sportklub Štarnov C SPŠ a SOU Uničov A 12:6 (42:24)
8.12. Sokol Křelov A TTC Heyrovského OL A 12:6 (41:30)

12. kolo - 12. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
15.12. Tatran Litovel A TTC Heyrovského OL A 12:6 (40:27)
15.12. SPŠ a SOU Uničov A Sokol Křelov A 10:8 (39:32)
15.12. Granitol Mor. Beroun A Sportklub Štarnov C 12:6 (40:29)
15.12. TJ Kožušany A TJ Velký Újezd A 14:4 (47:22)
15.12. Sokol Nový Svět OL A Sokol Grygov A 10:8 (38:31)

13. kolo - 13. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
22.12. Tatran Litovel A Z.Hnoyland Hnojice A
22.12. Sokol Náměšť n.H. A Sokol Nový Svět OL A 9:9 (37:36)
22.12. Sportklub Štarnov C TJ Kožušany A 10:8 (37:34)
22.12. Sokol Křelov A Granitol Mor. Beroun A 6:11 (27:39)
22.12. TTC Heyrovského OL A SPŠ a SOU Uničov A 8:10 (33:34)

14. kolo - 14. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
5.1. Tatran Litovel A SPŠ a SOU Uničov A 7:11 (29:40)
5.1. TTC Heyrovského OL A Granitol Mor. Beroun A 8:10 (34:36)
5.1. Sokol Křelov A TJ Kožušany A 12:6 (42:30)
5.1. TJ Velký Újezd A Sokol Nový Svět OL A 4:14 (26:47)
5.1. Z.Hnoyland Hnojice A Sokol Grygov A 6:12 (28:41)

15. kolo - 15. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
10.12. Sokol Grygov A Tatran Litovel A 11:7 (29:40)
12.12. Z.Hnoyland Hnojice A Sokol Náměšť n.H. A 10:8 (39:33)
12.12. Sokol Nový Svět OL A Sportklub Štarnov C 8:10 (33:36)
12.12. TJ Kožušany A TTC Heyrovského OL A 14:4 (49:24)
12.12. Granitol Mor. Beroun A SPŠ a SOU Uničov A 10:8 (35:30)

16. kolo - 16. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
19.1. Tatran Litovel A Granitol Mor. Beroun A 7:11 (30:41)
19.1. SPŠ a SOU Uničov A TJ Kožušany A 15:3 (47:23)
19.1. Sokol Křelov A Sokol Nový Svět OL A 7:11 (31:40)
19.1. Z.Hnoyland Hnojice A TJ Velký Újezd A 16:2 (50:15)
19.1. Sokol Náměšť n.H. A Sokol Grygov A 11:7 (41:25)

17. kolo - 17. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
26.1. Sokol Náměšť n.H. A Tatran Litovel A 13:5 (42:24)
26.1. Sokol Grygov A TJ Velký Újezd A
26.1. Z.Hnoyland Hnojice A Sportklub Štarnov C 4:14 (24:48)
26.1. Sokol Nový Svět OL A TTC Heyrovského OL A 15:3 (46:19)
26.1. TJ Kožušany A Granitol Mor. Beroun A 12:6 (45:24)

18. kolo - 18. kolo
Termín Domácí Hosté Výsledek
2.2. Tatran Litovel A TJ Kožušany A
2.2. SPŠ a SOU Uničov A Sokol Nový Svět OL A
2.2. Z.Hnoyland Hnojice A Sokol Křelov A
2.2. Sportklub Štarnov C Sokol Grygov A
2.2. TJ Velký Újezd A Sokol Náměšť n.H. A

Krátce

2.1.2020 -
Šťastný nový rok! První trénink v roce 2020 bude v pátek 3. 1. 2020.
 
8.11.2019 -
I v pátek 8. 11. 2019 odpadá trénink dospělých z důvodu probíhajícího divadelního představení.