Vydařený Vánoční turnaj s účastí dětí i rodičů
V sobotu 21. prosince náš oddíl pořádal již několikátý ročník tradičního Vánočního turnaje. V první řadě děkujeme všem maminkám, které si daly práci s tím nám napéct něco dobrého. Odpoledne se neslo v rodinném duchu, i přes krátký výpadek proudu si všichni zahráli a pobavili se. Turnaje se účasnily nejen děti, ale i tatínci a maminky.

Obrázek

Kategorii dětí jsme měli rozdělenou hned do tří skupin dle výkonnostních kategorií. Zpestřením byly doplňovací soutěže ve strefování kelímků na čas a dovednostní pohybové soutěže.

Obrázek

Mezi začátečníky soutěžilo nejvíce - 7 dětí. První místo vybojoval Šimon Vícha, na druhém místě se umístil Jakub Hojgr a na bronzovou pozici se vyšplhal Matěj Piňos.
Šest účastníků měla kategorie pokročilých. Zde zlato získala Kačka Drlíková, druhý skončil Jindra Pinkava a na stupních vítězů je doplnil třetí Seba Drlík.

Obrázek

V nejzkušenějších se prezentovalo 5 mládežníků, kteří se pravidelně zúčastňují regionálních i krajských turnajů. Kategorie byla velmi vyrovnaná, vítězství nakonec získal Vašek Štěpánek, stříbro patřilo Vanesse Uvízlové a třetí skončil Mikuláš Vícha.

V kategorii žen se sešlo hned 8 maminek. Tou nejúspěšnější byla paní Monika Hojgrová, na druhém místě skončila paní Renata Kovářová a třetí místo vybojovala paní Zuzana Dohnálková. Mezi tatínky po boji zvítězil Dalibor Šubrt, druhý skončil Josef Kolář a třetí místo získal Martin Hamouz.

Obrázek

Vrchní trenér Radek Uvízl v závěrečné řeči zdůraznil důležitost trenérů Lukáše Kučery, Tomáše Voříška a Romana Navrátila, kteří jsou v současné době hybnou silou našeho oddílu. Taktéž děkujeme hráčům i rodičům za účast při pěkné předvánoční atmosféře.

Další fotografie jsou dostupné zde.
19.1.2020 | Roman Navrátil | Přečteno: 67x

Komentáře ke článku

Krátce

10.2.2020 -
afsdsdf
 
2.1.2020 -
Šťastný nový rok! První trénink v roce 2020 bude v pátek 3. 1. 2020.
 

Utkání

Tatran Litovel A
2.2. D Kožušany A 10:8
16.2. V Velký Újezd A
10.12. V Grygov A 7:11
Tatran Litovel B
2.2. V Nový Svět OL C 5:13
16.2. D Dub n.M. A