Stanovy

Systém soutěže

Hraje se dvoukolovým systémem doma/venku. Utkání zahajují 2 čtyřhry a následuje 16 dvouher. Pokud jedno družstvo dosáhne deseti bodů a obě družstva se dohodnou, že dále hrát nechtějí, platí výsledek dosažený v tu chvíli jako konečný. Pokud nechce pokračovat v utkání jen jedno družstvo, budou skrečovány jeho zbylé zápasy. Optimální je ale dohrát všechny zápasy. Do čtyřher nastoupí za družstvo 4 hráči. Do následných dvouher nastoupí také 4 hráči, mohou to být stejní hráči, kteří hráli čtyřhry, ale mohou to být úplně jiní hráči. Jakákoliv kombinace mezi těmito možnostmi je přípustná. Po odehrání prvních 4 dvouher je možné jednoho hráče vystřídat. Maximálně může za družstvo nastoupit až 9 hráčů. Minimum jsou 3 hráči, ale potom družstvo kontumačně ztrácí 5 bodů (1x čtyřhra a 4x dvouhry).

V době jarních prázdnin trvá týdenní přestávka soutěže.

Právo startu pro hráče

Platí stejná pravidla pro start hráčů jako loni. Startovat nemohou muži uvedení na základu nejnižší soutěže mužů v kraji (KP2) a muži uvedení kdekoliv na soupiskách soutěží mužů vyšších než KP2. Není omezen start žen, žáků a taky mužů narozených v roce 1955 a dříve (tedy pro muže hranice 15 a 65 let).

Míčky

Naše soutěže se hrají výhradně s míčky plastovými.

Postupy a sestupy

Postupy a sestupy se budou týkat vítězů a posledních v jednotlivých skupinách. Stejně jako loni zůstane zachován i systém baráže mezi předposledním ve skupině a druhým družstvem nižší skupiny.

Výsledkový servis

Zpracování výsledků je realizováno s pomocí systému na internetových stránkách http://www.pinec.info.

Hrací termíny

Úředním hracím termínem je neděle v 10 hodin dopoledne. Předehrávky jsou vítány, není třeba žádat o povolení. Záleží jen na dohodě vedoucích družstev. Případné odklady je nutné nahlásit s nahlášením dohodnutého termínu dohrávky. Je žádoucí dohrávat odložená utkání maximálně do 2 týdnů po úředním termínu. Pokud utkání do té doby nebude odehráno a nebude jiná odezva od vedoucích družstev, vyhrazuje se pro pořadatele soutěže právo vyhlásit vzájemnou kontumaci nesehraného utkání.

Krátce

11.3.2020 -
Rada města Litovel rozhodla, že všechny sportovní akce včetně tréninků a zápasů jsou do odvolání zrušeny.
 
10.2.2020 -
*
 

Utkání

Tatran Litovel A
1.3. V Štarnov C 3:15
8.3. D Nový Svět OL A 10:8
Tatran Litovel B
16.2. D Dub n.M. A 12:6
23.2. V Neředín G

Anketa

Jak se Vám líbí naše stránky?
Ano, líbí se mi 100%
Líbí se mi, ale ještě je co vylepšovat 0%
Nelíbí se mi 0%
Celkem hlasovalo: 3
Všechny ankety

Partneři: